Різдвяний вінок: Як зробити його своїми руками.

Якщо з наближенням Різдва вам хочеться зробити вдома казкову атмосферу, то до всіх прикрасам можете додати різдвяний вінок . Він буде незвичайним і чарівним, тому що ви зробите його самі своїми руками. Не переживайте, це не так складно.
Вам знадобиться
  • - товста міцна дріт, довжина якої повинна відповідати бажаної окружності майбутнього вінка;
  • - тонка дріт, кілька окремих шматочків;
  • - садові ножиці;
  • - рідкі цвяхи;
  • - гілки на свій смак;
  • - прикраси: дзвіночки, іграшки, цукерки, намистинки, різнокольорові стрічки і все інше на ваш вибір.
Інструкція
1
Зробіть міцний каркас. Для цього об'єднайте краю міцного дроту так, щоб вийшов круг. Кінці міцно зафіксуйте. Якщо ви використовуєте дуже тонкий дріт, то зробіть з неї кілька мотків.
2
Наріжте ялинові гілочки довжиною близько 20 сантиметрів.
3
Вплетіть першу гілку по колу, періодично скріпляйте її тонким дротом. Далі продовжуйте вплітати по одній гілці, рухаючись в одному і тому ж напрямку. Таким чином, накладайте гілочки одну на іншу, щоб отримати бажану товщину вінка. При цьому намагайтеся заховати дріт, щоб її не було видно.
4
Заповніть всі прогалини і нерівності меншими за розміром гілочками. Зафіксуйте їх тяганиною. У вас має вийти пишний і об'ємний вінок .
5
Зробіть з дроту петлю, оплете її ялиновими гілочками і зафіксуйте вгорі вінка із зворотного (виворітного) сторони. На цій петлі буде висіти вінок .
6
Прикрасьте вінок стрічкою, при цьому створіть художні складки. Стрічка повинна бути не натягнута, але й не вільна. Закріпіть її зі зворотного боку вінка рідкими цвяхами. Зробіть з боку бант. Замість стрічки можете використовувати електричну гірлянду.
7
Далі дійте так, як вам підкаже ваш настрій і смак. Закріпіть дротом шишки, сушені ягоди або фрукти, іграшки або квіти, дзвіночки або ялинкові прикраси. Місце прикріплення добре обдумайте і тільки після цього приступайте до зміцнення прикраси. Посипте вже готовий вінок штучним снігом.
8
Різдвяний вінок зазвичай вішають на вхідний з зовнішнього боку дверей для того, щоб показати гостям свою гостинність та готовність порадіти свята разом з ними. Можна також його повісити на стіні, так він буде нагадувати всім членам сім'ї про наближення радісного свята - Різдва Христового.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GKkEbnwDHiQ