Як створити другий е-мейл.

Електронна пошта потрібна практично кожній людині. З її допомогою можна швидко відправити і отримати лист, фотографію, документ, малюнок і інші файли. Без електронної пошти складно зареєструватися на різних сайтах і створити свою сторінку в соціальній мережі. Щоб охопити всі сфери життя, недостатньо завести тільки одну електронну поштову скриньку. Іноді необхідний другий e- мейл.
Інструкція
1
Якщо ви хочете завести електронний ящик для роботи, то виберіть ці сервіси - Gmail.com, Mail.com, Hotmail.com та ін. Зареєструвати пошту тут можна абсолютно безкоштовно. Поштові скриньки на цих сервісах надійно захищені від вірусів, спаму і інших неприємних речей. Крім того, домени «.com» викликають у потенційних роботодавців більше поваги, ніж поштові російські поштові сервери. Користуватися цими ящиками легко і просто ще тому, що вони повністю русифіковані.
2
Пошту для спілкування, знайомств можна завести на сервісах Mail.ru і на Facebook.com. Вони зручні ще тим, що крім основних функцій пошти, поєднують соціальні мережі-«Мій світ» і «Фейсбук».
3
Перший крок, який вам необхідно зробити для реєстрації пошти - це відкрити ваш браузер і зайти на один з перерахованих сервісів. Як правило, вверху сторінки написані слова: «реєстрація» або «створити акаунт». Натискаєте на посилання і дієте за інструкцією.
4
Впишіть своє ім'я та прізвище, дату народження, країну і місто, де проживаєте. Виберіть ім'я для входу на пошту. Ім'я користувача може включати тільки латинські букви (az), цифри (0-9) і крапку (.). Щоб поштою зручніше було користуватися, логін краще скласти по такому типу: «імя.фамілія». Наприклад, Ivan.Ivanov@gmail.com. Якщо логін буде зайнятий, спробуйте переставити прізвище та ім'я місцями або напишіть тільки першу букву імені. Будь-які інші слова, фрази або прізвиська будуть недоречні. Пошта з логіном «vanechka-2011» викличе у потенційного роботодавця думки про вашу інфантильності несерйозне ставлення до роботи.
5
Другий крок - це складання пароля. Щоб почту не зламали, пароль краще комбінувати з латиниці і кирилиці, додаючи цифри і змінюючи регістри. Як приклад: «12VoВа43». Для надійності пароля, символів в ньому має бути не менше 6.
6
Останній крок - це безпосередньо реєстрація пошти. Натисніть на кнопку: «зареєструвати поштову скриньку». Нова електронна пошта готова!
Корисна порада
Для реєстрації пошти вибирайте іноземні домени. Вони найбільш захищені від вірусних та спамерських атак.