Як створити діловий імідж.

На сучасному ринку праці недостатньо бути тільки кваліфікованим фахівцем у своїй справі, необхідно також вміти розташувати до себе людей, тобто створити діловий імідж .
Інструкція
1
Майте на увазі, що велике значення має ваша зовнішня привабливість. Адже імідж починається з обличчя. Зверніть на нього увагу: чи правильно підібраний діловий макіяж, продумана чи модель зачіски, чи достатньо чисті і акуратно Чи укладені ваше волосся, доброзичлива чи міміка, чи в порядку руки і нігті. Особливу увагу слід приділити культурі одягу.
2
Врахуйте, що діловий стиль передбачає прямі лінії костюма і спеціальний крій, певну фактуру тканин і колірну гамму, а також відповідно до цього взуття і сумки, портфелі та ділову атрибутику: органайзер, візитки, ручки та інші аксесуари.
3
Не використовуйте, збираючись на ділову зустріч романтичний стиль з його рюшами, відвертим декольте, відкритою взуттям та перламутром, а також спортивний і авангардний стиль з яскравими квітами, блискавками і заклепками, джинсами і футболками. Не підійде і вечірньо-гламурний стиль з його помпезністю і химерністю.
4
В діловому середовищі тримайтеся серйозно, надмірна балакучість чи постійні жарти навряд чи комусь сподобаються. Будьте уважні, відкриті для спілкування, пунктуальні, обов'язкові, активні в просуванні нових конкурентоспроможних ідей і т.п. Проявляйте такі якості, як ерудиція, професіоналізм, ділове чарівність.
5
Під час проведення переговорів пам'ятайте про ваших позах, жестах і поставі, тому всі ці сигнали розкривають таємниці особистісної психології людини, його характеру, темпераменту, виховання та освіти. Проявіть під час спілкування ваша майстерність комунікації. Співрозмовник буде звертати увагу на правильність мови, артикуляцію, впевненість у собі. Всі ці якості дуже важливі, якщо ви хочете створити імідж ділової людини і зробити кар'єру.
6
Вивчіть відповідну літературу, походіть на курси-тренінги за такими галузями знання, як норми ділової етики, ділового етикету, основи імідж ірованія і самопрезентації.