Як скласти комплект з одягу. Як скласти комплекти одягу з шафи.

Вам траплялося потрапляти в ситуацію, коли одягу сповнений шафа, але ви не знаєте, що вдягнути, щоб виглядати модно і елегантно? Якщо це так, то вам слід навчитися правильно поєднувати наявні в гардеробі речі.
Інструкція
1
Для початку визначте свій тип за кольором шкіри і волосся. Брюнеткам зі смаглявою шкірою, з зеленими, сірими, чорними або карими очима, з волоссям від темно-каштанового до чорних, добре підійде класика - поєднання чорного і білого. Також ефектно підкреслять зовнішність насичені тони: яскраво-червоний, бузковий, ліловий і шоколадний відтінки.
2
Якщо ви блондинка зі світлим волоссям, з прозорою шкірою персикового відтінку і з невеликим рум'янцем, якщо у вас світло-блакитні, сірі або світло-зелені очі: вам потрібно підбирати легкі відтінки в одязі - бірюзовий, золотистий, світло- зелений, ніжно-фіолетовий, кремовий, перловий.
3
Власницям вогненно-рудих, яскраво-каштанових, мідних волосся, світлої або з легким золотавим відтінком шкіри, кольором очей від синього до зеленого підійдуть теплі відтінки, здатні підкреслити ваші витонченість і красу. До них відносяться бежевий, оливковий, помаранчевий і фіолетовий.
4
Оберіть стильовий напрям вашого основного комплекту одягу : якщо вам потрібен офісний костюм, то вибір буде одним. Якщо ж за родом вашої діяльності ви постійно перебуваєте в роз'їздах і подорожах, орієнтуйтеся на спортивний вид одягу . Будьте акуратні в поєднанні предметів гардероба, що відносяться до різних стилів.
5
Розгляньте уважним чином свій гардероб - скільки в ньому блузок, топіків, спідниць, суконь, брюк і т.д. Щось з них ви вже напевно давно не надягали, закинувши в дальній кут шафи. В основі будь-якого гардероба повинен бути присутнім базовий комплект, до якого підбирається все інше. Відкладіть в сторону речі, що не підходять вам за кольором або фасоном.
6
Складайте комплект одягу , починаючи з тієї деталі вашого гардеробу, вибір якої доставляє вам особливі труднощі. Якщо нелегко підібрати брюки, купіть спочатку їх, потім вже підбирайте все інше: блузку, піджак, туфлі, шарфик, сумочку і т.п. Визначтеся з колірною гамою: чи хочете ви монохромний образ, гармонійне поєднання кольорів або ж контрастне. З урахуванням цього, вибирайте інші предмети комплекту, вивчивши колірні таблиці та схеми відповідності, якщо ви обрали контрастне поєднання кольорів.
7
Проаналізуйте свій гардероб: якщо ви створюєте комплект на кожен день, то буде краще, якщо кожну з його деталей можна буде надіти з чимось ще. Наприклад, добре, якщо до підібраною спідниці підійдуть відразу кілька блузок різних тонів, а піджак можна буде надіти з будь-якими брюками.
8
Не нехтуйте аксесуарами, такими як шарф, хустку, взуття, сумка, окуляри. Якщо ваш вибір припав на монохромний комплект, вибирайте аксесуари контрастних або нейтральних відтінків. Якщо ж ваш образ включає кілька кольорів, підбирайте їх в тон одному з чільних відтінків. Не забувайте, що взуття і сумочка додають закінченість образу і повинні бути підібрані зі смаком.