Як побачити мережу за роутером. Як перейти з роутера.

З кожним днем все частіше зустрічаються варіанти підключення до інтернету через роутер Wi-fi. Це дозволяє декільком користувачам користуватися одним каналом інтернету за допомогою бездротового доступу. Для адміністратора ж виникає необхідність в перегляді наявних комп'ютерів в мережі, діагностики їх підключення та моніторингу.
Інструкція
1
Для перегляду наявних в мережевому оточенні з'єднань достатньо перейти у відповідний пункт меню, де буде показані комп'ютери за роутером («Пуск» - «Мій комп'ютер» - пункт «Мережа "в лівій нижній частині вікна). Проте в деяких випадках відображається тільки єдиний комп'ютер. Для відображення інших сполук з роутером необхідно налаштувати деякі параметри системи.
2
Подивіться на статус служби «Обозреватель комп'ютерів» в меню «Служби». Для цього у вікні «Усі програми» меню «Пуск» введіть «Служби» і в результатах пошуку виберіть знайдене додаток. У вікні знайдіть назву необхідного сервісу і перевірте його стан через відповідну колонку. Якщо параметр відключений, то клікніть правою клавішею миші на рядку зі службою і натисніть «Запустити».
3
Якщо у вас в системі встановлений фаєрвол, то перевірте, чи не заборонений NetBios. Для цього скористайтеся пунктом налаштувань вашого програмного забезпечення. Якщо стоїть значення «Вимкнути» або «Заборонити», то встановіть параметр, який дозволяє його використання.
4
Для обміну інформацією між комп'ютерами в робочій локальної мережі необхідно налаштувати і включити DHCP сервер на роутері і переконатися, що він видає правильні адреси всіх пристроїв. Перевірте, чи працює інтернет на всіх комп'ютерах.
5
Відкрийте браузер IE і перейдіть у вкладку «Сервіс» - «Властивості оглядача». Перейдіть в пункт меню «Безопастность» і для «Місцева интрасеть» виберіть найнижчий рівень безпеки для зони. У списку «Надійні вузли» пропишіть адреси DHCP-хостів і збережіть всі налаштування.
6
Перезавантажте комп'ютери і перейдіть в Мережеве оточення, де ви побачите комп'ютери мережі та всі папки та принтери, до яких відкритий доступ.
Зверніть увагу
Все комп'ютери повинні бути прописані в одній робочій групі. Для цього перейдіть в «Панель управління» - «Система» - «Відображення робочої групи, в яку входить комп'ютер».