Як дізнатися встановлений браузер.

Залежно від потреб і естетичних поглядів, користувачі інтернету підбирають браузер «під себе» і налаштовують його функціонал по своєму смаку. Серед безлічі веб-оглядачів для Windows і Mac існують лідери, яких нескладно впізнати.
Інструкція
1
Найпростіше дізнатися назву браузер а по ярлику. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". У вікні властивостей перейдіть на вкладку «Загальні». В поле «Опис» буде розташовано повна назва веб- браузер а.
2
Відомі лідери веб-оглядачів - Microsoft Internet Explorer, Opera Software, Apple Safari, Mozilla Firefox, Google Chrome і Netscape. Значок програми Internet Explorer виконаний у вигляді букви "e" синього кольору з орбітою навколо. Класична іконка Opera - червона буква "O". Ярлик Safari являє собою зображення компаса синього кольору. Значок Firefox - спляча лисиця, яка огорнула планету. Chrome - різнокольоровий куля - в класичній збірці зелено-червоно-жовтий з синім центром, в збірках Chrominum колір може бути різноманітним. І, нарешті, Netscape - буква "N" в колі.
3
Також ви можете дізнатися інформацію про браузер е, в тому числі виробника і версію ПО, програмно, тобто безпосередньо в браузері. Для цього знайдіть пункт в меню «Інформація» або «Про програму». Також це може бути іконка у вигляді шестерінки або гайкового ключа. Клацніть по даному пункту і в випадаючому контекстному меню ви напевно побачите пункт «Про Google Chrome», «Інформація про Opera» або «Про програму». Навіть з назви пункту найчастіше можна зрозуміти, в середовищі якого браузер а ви працюєте. Якщо клацнути по пункту, ви зможете побачити детальну інформацію про збірку і її версії, а також інші технічні матеріали, наприклад, авторські права або текст ліцензійної угоди.
4
Дізнатися встановлений веб-оглядач можна і через інтернет. Для цього в сюжеті вас браузер е перейдіть на сайт http://2ip.ru/. На головній сторінці ви дізнаєтеся різну інформацію про своє комп'ютері, в тому числі і назва запущеного в даний момент веб- браузер а.