Як влаштувати День народження на природі.

Відзначати дні народження на природі - хороша ідея. На відкритому просторі можна зібрати ту кількість гостей, яку хочеться, а не стільки людей, скільки вмістить квартира або ресторан. Всім поколінням гостей буде весело і цікаво провести час на свіжому повітрі.
Інструкція
1
Оберіть місце. Якщо у вас або у друзів є у власності дача або заміський будинок, то половина організаційних проблем вирішена. Також можна орендувати приватний будиночок, поїхати в село до родичів, вийти в найближчий лісок або відправитися на мальовничу річку. Вибирайте прості і зрозумілі маршрути, бо їхати доведеться на різних машинах.
2
Продумайте меню. Зрозуміло, що основною стравою стане шашлик чи м'ясо на жаровні. Подумайте про гарнір - візьміть з собою овочі та гриби, які можна буде запекти. В якості закусок приготуйте заздалегідь інгредієнти для салатів, які потрібно упакувати в герметичні контейнери. Святковий торт привезти буде проблематично, але якщо є холодильник, то це можливо. Готові закуски у вигляді сирів, ковбас, консервованих овочів також знадобляться. Взагалі, фруктів і овочів візьміть побільше - на свіжому повітрі відмінний апетит. Не забудьте прихопити спиртне і напої.
3
Прикрасьте територію. Тематичні канцелярські товари у вигляді барвистих плакатів, розтяжок, паперових ліхтариків і повітряних куль прикрасять будь-яке торжество. Ви можете розвісити їх на дерева, прикрасити машини, стільчики і столи, будинок.
4
Візьміть з собою приладдя для активного відпочинку. Щоб не перетворити святковий пікнік на банальне застілля, включіть в сценарій свята рухливі ігри - вам знадобиться реквізит (кульки, канати, різні снаряди і т.д.). Розділіть гостей на дві команди і організуйте змагання. Пара ракеток для бадмінтону, воланчики, футбольний м'яч та інші снаряди дозволять розім'ятися.
5
Напишіть сценарій. Чітко розплановані етапи заходи допоможуть вам зробити торжество незабутнім - розподіліть приблизно за часом тривалість кожного конкурсу, включіть тривалість застілля, залиште резерв на вільне проведення часу. Якщо ви відзначаєте день народження дитини, то обов'язково запросіть аніматорів - забавні клоуни, казкові герої і персонажі з мультфільмів доставлять багато радості малюкам. Організуйте музичний супровід, тільки стежте за тим, щоб музики не було надто багато. Фіналом дійства може стати запуск повітряних куль, повітряного змія або невеликий феєрверк.