Як зробити викрійку туніки. викрійка туніки з руками.

Топ є дуже практичним предметом жіночого гардеробу. Вона прекрасно поєднується з легінсами, шортами або вузькими брюками. А крім того, її можна носити і як сукня. Вона підходить жінкам з різною комплекцією, а щоб зшити туніку, не потрібно володіти відмінними кравецькі навичками.
Вам знадобиться
  • - великий аркуш паперу;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Щоб побудувати викрійку туніки, правильно зніміть мірки. Вам знадобиться виміряти за допомогою сантиметрової стрічки бажану довжину і ширину майбутнього виробу і обхват стегон.
2
Відкладіть від лівого прямого кута вниз мірку довжини виробу і таку ж мірку, помножену на два. Через ці точки проведіть дві лінії паралельно верхньому краю викрійки.
3
Від вершини прямого кута зліва відкладіть вправо мірку ширини вироби. Проведіть перпендикулярну лінію через цю точку.
4
Визначте точку середини получившегося прямокутника. Від неї відкладіть по 9,5 сантиметра в кожну сторону, 2 сантиметри в сторону задньої частини і 21 сантиметр в сторону переду. З'єднайте точки плавною лінією. Таким чином, вийде лінія горловини.
5
Від точки середини прямокутника відкладіть в обидві сторони величину рівну міркою обхвату стегон плюс 10 сантиметрів, поділену на 4. Проведіть перпендикулярну лінію.
6
Від лінії середини прямокутника (лінія плечей) відкладіть в сторону переду і заду бажану ширину рукава. Викрійка-основа туніки готова. Її можна зробити прямо на тканині. Але якщо ви збираєтеся зшити кілька речей, то викроїте на папері. Таким чином, буде простіше моделювати виріб, а використовувати дану викрійку ви зможете багато разів.
7
Виріз туніки може бути також круглим, квадратним, V-подібним. З боків залиште невеликі розрізи на свободу кроку. Для туніки з щільної тканини, яку збираються носити в холодну пору року можна викроїти рукав. Викрійкою для нього буде служити прямокутник, довжина якого буде дорівнює бажаної довжині рукава, а ширина - величиною пройми.
8
Після того, як ви побудуєте остаточну викрійку , покладіть її на виворітного стороні тканини, яку слід розстелити в один шар. Обведіть обмилки або Кравецьким дрібному, виріжте деталь і приступайте до шиття.
Корисна порада
Чим простіше фасон туніки, тим ретельніше підбирайте тканину та аксесуари.