Як зробити з цифровика веб-камеру. на фотоапараті є веб камера.

Деякі цифрові фотоапарати можна використовувати як web-камери. Для цього необхідне дотримання певних умов. Природно, даний фотоапарат має бути наділений відеовиходом.
Вам знадобиться
  • - ZoomBrouzer;
  • - Studiopro;
  • - Skype;
  • - Active Cam.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні програми для роботи з фотокамерою. Встановіть додаток ZoomBrouzer. Воно розраховане на роботу з фотоапаратами фірми Canon, то може бути успішно синхронізовані з камерами інших виробників. Скачайте та встановіть програму Skype. Для цього відвідайте сайт http://www.skype.com/intl/ru/home.
2
Тепер скачайте і встановіть програму Studiopro. Обов'язково виберіть версію, яка підійде для роботи з вашою операційною системою. Це утиліту необхідно в обов'язковому порядку встановлювати в останню чергу. Запустіть установку програми Studiopro. У певний момент вам буде запропоновано налаштувати параметри роботи відео в Skype. Виберіть режим Studiopro в графі «Джерело сигналу».
3
Увімкніть цифровий фотоапарат і підключіть його до комп'ютера, використовуючи порт USB. Тепер відкрийте вікно програми ZoomBrouzer і виконайте підключення до вашої фотокамери. Після успішного з'єднання з'явиться вікно з відповідним повідомленням.
4
Запустіть програму Studiopro. Після її завантаження виділіть на екрані ту область, в якій зображення, що передається фотоапаратом. Ваша імпровізована web-камера готова до роботи. Пам'ятайте про те, що дана зв'язка працює тільки з програмою Skype.
5
Якщо ваш фотоапарат не має функції управління з комп'ютера, то вам буде потрібно відеокарта з портом Video In. Підключіть до нього кабель фотоапарата, який призначений для з'єднання з телевізором. Встановіть програму Active WebCam і запустіть її. Активуйте захоплення зображення з екрану і передачу його в інтернет. В даному випадку також краще використовувати програму Skype для відеоконференції. Якщо у вашій відеокарті немає потрібного входу, а фотокамера не керується з ПК, то використовувати його в якості web-камери неможливо.