Як відновити номер мобільного.

Напевно у багатьох виникали неприємні випадки, пов'язані з втратою мобільного телефону або sim-карти. Втрата sim-карти сьогодні не є такою вже великою проблемою, при бажанні її можна досить швидко відновити. Процедура відновлення для кожного оператора стільникового зв'язку різна, проте ваші дії при втраті завжди однакові. Як же відновити ваш номер телефону?
Вам знадобиться
  • - паспорт.
Інструкція
1
Відразу після виявлення втрати телефону або sim-карти зателефонуйте в call-центр вашого мобільного оператора, заблокуйте ваш номер . В якості ідентифікації вас будьте готові назвати ПІБ і паспортні дані людини, на яку був зареєстрований номер .
2
Відвідайте найближчий центр обслуговування вашого оператора стільникового зв'язку. Обов'язково візьміть з собою паспорт, він знадобиться для того, щоб ідентифікувати вас, як абонента стільникового оператора.
3
Оформіть заявку на відновлення номер а мобільного. Після цього, співробітник центру обслуговування абонентів перевірить, чи числиться на вас дана sim-карта. Відновлення номер а мобільного - платна процедура. Коштує вона не дорого, але без оплати ви не зможете отримати старий номер , а доведеться купувати новий стартовий пакет.
4
Дочекайтеся повного оформлення заявки та терміну відновлення вашої sim-карти. У кожного оператора стільникового зв'язку свої умови щодо термінів відновлення номер а телефону, тому вся процедура може зайняти як кілька хвилин, так і кілька днів.
Зверніть увагу
Не давайте стороннім свої паспортні дані та інформацію про поповнення рахунку, інакше вони можуть отримати можливість керувати вашої sim-картою без вашого відома. Для відновлення номера мобільного звертайтеся не в мобільні центри, а саме в центр обслуговування абонентів, це допоможе убезпечити вас і зменшити час отримання відновленого номера.
Корисна порада
Якщо ви хочете відновити не тільки номер, а й цінну інформацію та адресну книгу, яка була записана на sim-карту, то деякі оператори пропонують додаткову послугу з синхронізації номерів та інформації на сервері стільникового оператора. На всякий випадок уточните ім'я та прізвище співробітника оператора стільникового зв'язку, який брав заяву. Це може стати в нагоді, якщо оператор не відновить номер мобільного під час.