Як прогріти машину швидко.

Зима, можна сказати, є самими страшним, що тільки може трапитися з будь-яким автомобілістом. Тому що взимку сідати в свою машину все одно, що сідати в холодильник, різниці ви, повірте, не відчуєте, поки не прогріється машину . При виконанні декількох певних дій для цього вам знадобиться не більше п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • - автомобіль.
Інструкція
1
Сядьте в крісло водія і запустіть двигун. Запускайте холодний двигун тільки на малих обертах, якщо ваш автомобіль обладнаний карбюраторною системою подачі палива, трохи збільште подачу горючої суміші, натягнувши ручку «підсосу».
2
Увімкніть грубку в салоні вашого автомобіля (при цьому не забувайте, що робота грубки в вашому автомобілі - це той же витрата бензину). Перемкніть її на внутрішню циркуляцію в салоні на середніх оборотах.
3
Покиньте салон автомобіля на одну-дві хвилини і скористайтеся ними для того, щоб перевірити машину на патьоки, а також стан коліс, очистіть скла від криги і пилу.
4
Після перевірки стану стекол, коліс, а також і всього автомобіля в цілому поверніться в салон автомобіля і перевірте температурний датчик двигуна - при середній зимовій температурі за 2-4 хвилини двигун повинен розігріється до 50-60 градусів Цельсія. Ще раз перевірте, чи включений забір повітря ззовні. Якщо ні, увімкніть його; швидкий розігрів салону може призвести до деформації стекол і їх кріпильних систем через велику різницю температур на вулиці і в салоні автомобіля.
5
Перед тим як почати рух, переконайтеся, що температура двигуна не менше 60-70 градусів Цельсія і на підвищених обертах, коли ви трохи подгазовивать, мотор не «захлинається».
Зверніть увагу
Ні в якому разі не допускайте в салоні свого автомобіля термічного напруги повітря. В першу чергу воно негативно, навіть занадто негативно впливає на стан стекол, на яких у підсумку можуть з'явитися тріщини. Або може відбутися деформація всього скла.
Корисна порада
Перед тим як почати рух в зимовий час, під час прогріву автомобіля обов'язково перевіряйте тиск в шинах. Різниця денних і нічних температур може призводити до невеликого спуску повітря з коліс через розширення і стиснення від температур. Обов'язково перевірте роботу гальмівної системи відразу ж після початку руху.
Питання про прогріванні двигуна перед початком руху народився давно, але не втратив своєї актуальності і в даний час. Думок з даного питання стільки ж, скільки і сидять за кермом. Якщо не прогрівати машину, то тут все зрозуміло: завів і поїхав. Але якщо все-таки треба гріти, то скільки часу, і до якої температури?
Вам знадобиться
  • - синтетичне моторне масло.
Інструкція
1
На ці та інші питання ми і постараємося знайти зрозумілі відповіді.
2
Про те, що двигун , що працює на холостих обертах, схильний інтенсивного зносу, свідчать численні дослідження експертів. Тому сучасні високотехнологічні мотори, в яких застосовуються синтетичні масла з різними присадками, виключають попереднє прогрівання двигуна навіть в зимову пору року, не кажучи про літньому сезоні, передбачаючи при цьому сезонну заміну моторного масла.
3
Єдине правило для холодного періоду - це не рекомендується «різкий старт». Рух на автомобілі треба починати плавно, поступово збільшуючи обороти. А по мірі набору температури - переходимо до звичайного режиму керування автомобілем.
4
Що стосується автомобілів з карбюраторними двигунами, випуск яких проводився десять і більше років тому, то їх мотори все ж вимагають попереднього розігріву, здійснити який можна різними способами. Починаючи з застосування зовнішнього джерела тепла (можна використовувати малогабаритну, мобільну, теплову гармату), і закінчуючи банальним запуском двигуна, обороти якого трохи збільшуються, а в міру прогріву - сніжаются.Мотор вважається тоді прогрітим, коли температура охолоджуючої рідини досягла 60 градусів.
5
Підводячи підсумок можна з певною сміливістю сказати, що попереднє прогрівання мотора, як пережиток минулого, коли ранок починався з розпалювання паяльної лампи, веде: до інтенсивного зносу деталей двигуна, до підвищеного забруднення навколишнього середовища, а також до невиправданих витрат.
Зверніть увагу
Щоб позбутися від непотрібних проблем, досить заливати у двигун сучасне синтетичне масло, що в цілому, незважаючи на початкові витрати, обернеться чималою економією під час подальшої експлуатації.