Як підключити бездротову гарнітуру.

Бездротова гарнітура на сьогоднішній день є зручною, а часто і незамінною річчю. Вона значно спрощує наше життя. З нею вам не треба буде кожного разу розплутувати дроти і вирішувати питання, про те, куди їх подіти, щоб не заважали. З бездротовою гарнітурою ви, наприклад, можете вести машину і брати участь в телефонній розмові.
Вам знадобиться
  • - бездротова гарнітура;
  • - телефон.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в телефоні присутня можливість підключення по Bluetooth. Bluetooth - це основний «шлях», за яким можна з'єднати телефон і бездротову гарнітуру . Тому що саме технологія Bluetooth на даний момент здійснює якісне та швидкісне бездротове з'єднання пристроїв. Отже, без наявності в подключаемом телефоні Bluetooth підключення бездротової гарнітури буде неможливо.
2
Увімкніть бездротову гарнітуру на утримування на ній функціональну кнопку. Потім увімкніть функцію Bluetooth на своєму телефоні і в списку опцій виберіть пошук нових пристроїв через Bluetooth. Після сканування всіх знаходяться в зоні прийому Bluetooth пристроїв виберіть зі списку знайдених вашу бездротову гарнітуру .
3
З телефону зробіть запит на підключення бездротової гарнітури; якщо телефон зажадає ввести код для сполучення, введіть його.
4
Після успішного з'єднання гарнітура почне блимати. Далі просто відкрийте список парних пристроїв і виберіть раніше підключену міні- гарнітуру - тепер вона працює і готова до використання.
Зверніть увагу
Перед безпосередньо самим підключенням бездротової гарнітури до телефону, ретельно вибирайте модель пристрою. Найпоширеніша помилка багатьох користувачів полягає в тому, що виробники телефону і бездротової гарнітури різні, але, тим не менш, вони все одно намагаються їх підключити, і гарнітура в такому разі або працює неправильно, або не працює взагалі.
Корисна порада
Після першого сполучення бездротової гарнітури з телефоном, воно більше не потрібно. Якщо телефон вимикався, а після включення виявляється не підключеним до гарнітури, просто виберіть на сторінці парних з вашим телефоном Bluetooth-пристроїв гарнітуру і вона знову буде підключена.