Як набирати номер факсу.

Факси бувають різних видів, найпоширеніший з них - апарат, який працює від телефонної розетки за допомогою використання його внутрішнім модемом телефонної лінії.
Вам знадобиться
  • - факсимільний апарат.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте звичайний факс, набирайте номер телефону аналогічно тому, як ви це робите на стаціонарному телефоні: введіть код країни, код міста та номер абонента-отримувача . В даному випадку послуга передачі даних буде оплачуватися за звичайними тарифами як виклик в місце розташування одержувача, оскільки модем такого факсу задіє безпосередньо телефонну лінію для передачі даних.
2
Зверніть увагу, що навіть якщо ви відправляєте повідомлення абоненту, що знаходиться з вами в одному і тому ж місті, правила набору номер а залишаються тими ж - вводите код країни, код міста і тільки потім вже номер телефону (факсу).
3
Якщо ваш апарат задіює передачу даних по інтернету, дізнайтеся у одержувача його адресу, яку потрібно вводити при відправці факсу. Найкраще в даному випадку прочитати інструкцію перед початком використання апарату.
4
Якщо вам необхідно відправити факс, але ви не знаєте коду країни або міста, скористайтеся спеціальними таблицями, які є в кожному сучасному телефонному довіднику. Також ви можете переглянути цікавлять вас дані на сторінці за адресою: http://www.btk-online.ru/phcode/, також скористайтеся наступними інтернет-ресурсами: http://www.habit.ru/31/148.html , http://www.hella.ru/code/codeworld.htm, http://zvonka.net/і так далі залежно від типу цікавить вас інформації.
5
Вводячи номер одержувача факсу, перевірте неодноразово правильність даних, що вводяться, якщо відправляється інформація дуже важлива. Скористайтеся пам'яттю апарату для внесення номер ов абонентів, якщо така функція передбачена моделлю вашого факсу, надалі це зменшить можливість допустити помилку при введенні.
Корисна порада
Використовуйте правила набору номера в усіх випадках.