Як прошити Arte.

Для прошивки телефону Carbon Arte найкраще звернутися в спеціальний сервісний центр, де заміну програми справлять дуже швидко і з гарантією. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, то гарантія в даному випадку пропадає.
Вам знадобиться
  • - програма для перепрошивки телефонів;
  • - прошивальний кабель.
Інструкція
1
Скачайте програму прошивки для вашого мобільного пристрою, попередньо ознайомившись з відгуками на кожну з них тих користувачів, які вже встановили програму в свій телефон. Зверніть увагу, що вам підійде далеко не будь-яка прошивка. Ви можете ознайомитися з вибором на наступних сайтах: http://allnokia.ru/firmware/, http://nokievski.moy.su/load/proshivki/skachat_download_proshivku_dlja_nokia_8800_arte/2-1-0-29, http://radio. aplus.by/swf/flash/nokia-8800-arte-proshivka.html, а також виконавши відповідний запит в пошукачі вашого браузера на відповідну тему.
2
Придбайте спеціальний прошивальний кабель, відповідний до вашої моделі мобільного телефону, ви можете купити його в магазинах продажу стільникових телефонів і комплектуючих до них, в точках продажу комп'ютерної та радіотехніки або замовити в інтернет-магазині.
3
Ні в якому разі не купуйте прошивальні кабелі на ринку, якщо не хочете зіпсувати ваш телефон. Зверніть увагу, що кабелі також можна придбати в місцях продажу побутової техніки, також у деяких випадках можливий попереднє замовлення.
4
Відкрийте інструкцію з перепрошивки, яка зазвичай знаходиться в архіві програми. Уважно слідуючи вказівкам в ній, виконайте необхідні дії. Тут послідовність може варіюватися залежно від того, яку прошивку ви обрали.
5
Якщо ви проробляє цю операцію вперше, найкраще попросіть людини, знайомого з перепрошивкой мобільних пристроїв, допомогти вам, оскільки даний процес має ряд особливостей і вимагає від вас наявності певних знань і навичок, в тому числі і практичних. Якщо ви не впевнені в тому, що зможете зробити це самостійно, не ризикуйте і віднесіть телефон до сервісного центру.
Корисна порада
Перед перепрошивкой подивіться процес на ютубі, щоб мати мінімальне уявлення про процес.