Як поліпшити якість відео 3gp. програма для телефон для поліпшення якість відео з інтернету.

Відео формату 3gp зручно для відтворення на мобільних пристроях. Проте воно має суттєвий недолік - якість зображення в більшості випадків залишає бажати кращого.
Вам знадобиться
  • - відеоконвертер.
Інструкція
1
Скачайте програму для конвертації відеозаписів. Таких в інтернеті дуже багато - ви можете скористатися Total Video Converter, Any Video Converter Pro, Free Video Converter, Samsung Multimedia Manager або будь-який інший зручній для вас програмою. Також зверніть увагу, що програма повинна підтримувати роботу з відеофайлами в форматі 3gp.
2
Після завантаження програми виконайте її реєстрацію, якщо це необхідно для виконання подальших дій. Пробні версії платних відеоконвертер працюють тільки з певним відрізком часу файлу, тому якщо ви вибрали один з них, оплатіть ліцензійний ключ програми.
3
Відкрийте вашу відеозапис через меню програми і виберіть формат, в який будете її конвертувати. Ви можете знову задати 3gp для кінцевого файлу. Вкажіть в параметрах розмір картинки трохи менше вихідного, при цьому збільшивши кількість кадрів в секунду. Задайте також високі параметри решту установок, проте не вказуйте їх набагато більше тих, що були в вихідному файлі.
4
Запустіть процес конвертації без видалення оригінального запису. Дочекайтеся закінчення операції. По можливості в процесі кодування відео файлу не навантажуйте ваш комп'ютер запуском додатків, що задіюють в роботі ресурси відеокарти і процесора в великому обсязі, оскільки конвертація в даному випадку може зайняти більший час.
5
Після закінчення процесу конвертації відеозапису відкрийте директорію, в якій знаходиться перекодований файл. Відтворіть його і перевірте, чи поліпшилося якість відео за рахунок зменшення розміру. Не очікуйте глобальних змін, оскільки поліпшення якості картинки - досить спірне питання. Збільшується воно за рахунок зменшення розміру, а якщо відео розгорнути, особливих змін можна і не помітити.
Корисна порада
Ви можете скористатися і спеціальною програмою для вашого мобільного пристрою, якщо в ній є редактор медіафайлів.
3gp-відео часто зустрічається з поганим якістю , так як зазвичай джерело такого відео-файлу - камера мобільного пристрою. Сильно поліпшити якість зображення не вийде, так як не вистачить даних вихідного відео-потоку - камери мобільних пристроїв не можуть знімати з достатнім дозволом. Є спеціальна програма під назвою ImTOO 3GP Video Converter, за допомогою якої можна виконати обробку 3gp-файлу.
Вам знадобиться
  • - програма ImTOO 3GP Video Converter;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Завантажте програму ImTOO 3GP Video Converter, знайшовши завантажувальну посилання через пошуковик в інтернеті. Знайти також можна на сайті sortodrom.ru. Встановіть програму на вінчестер комп'ютера. Подібне програмне забезпечення повинне встановлюватися в системний каталог вінчестера. Запустіть додаток, двічі клікнувши по ярлику програми.
2
Відкрийте в програмі 3gp-файл, який потребує редагуванні. Вивчіть функціональні можливості програми, оглянувши пункти меню і вікно налаштувань справа. В розділі Video можна вибрати кодек для кодування відео-потоку, встановити бітрейт, кількість кадрів в секунду та інше. Спробуйте відтворити файли в різних програвачах, щоб порівняти якість відтворення. Можна також спробувати встановити різні версії кодеків.
3
В розділі Audio можна вибрати аудіо-кодек, задати бітрейт для аудіо-потоку, частоту дискретизації і кількість каналів. За допомогою пункту Split ви можете розбити відео на частини, якщо є така необхідність. Експериментуйте з налаштуваннями програми. Можна вибирати різні значення і зберігати їх у різні файли, щоб потім порівняти між собою.
4
Випробуйте кілька відео-кодеків і налаштувань аудіо, щоб вибрати необхідні параметри якості зображення і звуку. Варто випробувати настройки на невеликих файлах, так як обробка відео займе достатньо часу і системних ресурсів комп'ютера. Існують і інші програми для обробки 3gp відео. Ви можете знайти їх і завантажити в інтернеті. Звертайте увагу на те, чи потребує програма в активації і оплаті. Варто також перевіряти файли, що завантажуються антивірусом. Як правило, набагато не можна збільшити якість відео.