Як підключити аудіопристр.

Підключення аудиоустройств не вимагає від вас будь-яких спеціальних навичок, однак ви повинні пам'ятати і дотримуватися кілька особливостей, касаемо порядку приєднання проводів певного типу.
Вам знадобиться
  • - аудіокабелі.
Інструкція
1
Перевірте роботу колонок, попередньо з'єднавши їх між собою за допомогою акустичних проводів. Включіть їх у мережу і підключіть до якого-небудь з раніше налаштованих пристроїв аудіовиходу. Переконайтеся в тому, що вони працюють добре і перейдіть до налаштування аудіопристрої. Це може бути програвач оптичних дисків, звукова карта комп'ютера, домашній мультимедійний плеєр, звичайний портативний аудіоплеєр або телефон, вініловий програвач та інші пристрої.
2
Налаштуйте в пристрої аудіовиходу оптимальний рівень гучності, підключіть його до джерела живлення і підключіть колонки, уважно дотримуючись колірну схему. Зверніть увагу, що деякі дроти мають однакові кольори, в даному випадку вони можуть відрізнятися написами на них, в будь-якому випадку при покупці уточніть у продавця наявність відмінностей.
3
Найкраще для підключення використовуйте кабелі, що йдуть в комплекті з пристроями, а якщо таких у вас немає, придбайте їх у магазинах продажу радіотехніки або замовте в інтернеті. Неякісні дроти мають короткий термін служби і можуть зашкодити вашій аудіосистеми, тому не купуйте такі товари в сумнівних торгових точках.
4
Після підключення пристрою до колонок виконайте настройку параметрів. Найкраще включіть максимальний рівень гучності колонок, змінивши дану опцію тільки в пристрої аудіовиходу, це зручно, якщо ви будете використовувати крім нього інші програвачі з використанням даних колонок.
5
Також зверніть увагу на розташування акустичних проводів у вашій кімнаті. Найкраще, щоб вони не стикалися з джерелами тепла, що не піддавалися пошкоджень при переміщенні людей по кімнаті і розташовувалися по її периметру. По можливості заховайте їх у принтер, це продовжить термін їх служби.
Корисна порада
Дотримуйтесь інструкцій при налаштуванні.