Як обновити сертифікати на Нокіа.

Сертифікат - це певний документ, що дозволяє роботу тих чи інших додатків в операційній системі Symbian. Він же задає основні параметри їх функціонування.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://allnokia.ru./. У відповідному вашому пристрою розділі перейдіть до інструкції щодо використання сертифікатів. Прочитайте необхідну інформацію з даної тематики і прийміть рішення про необхідність його продовження. Також почитайте відгуки користувачів на тему продовження та ознайомтеся з іншими методами дозволу даної проблеми, наприклад, установка стороннього програмного забезпечення в ваш мобільний пристрій.
2
Встановіть в ваш телефон додаток, який називається Secman. Ви можете знайти його на ресурсах скачування софта для мобільних пристроїв, наприклад, http://smartphon.su/component/option,com_remository/Itemid,29/func,fileinfo/id,903/, http://7bx.ru/loads/?d=6%2FSymbian_9.x%2FVzlom_smarta, http://smart-planet.ru/files/2982_secman-1.1.html і пр.
3
Вибирайте програму виходячи з версії, встановленої в ваш мобільний пристрій операційної системи, яку ви можете дізнатися. Прочитавши в інтернеті повний огляд функцій телефону. Завантажений файл в обов'язковому порядку перевірте на віруси.
4
Встановіть додаток в ваш мобільний телефон. Скопіюйте інсталятор в модуль пам'яті пристрою, запустіть його установку з диспетчера файлів, який знаходиться на панелі управління або в меню «Офіс», після чого вкажіть параметри процесу установки, якщо потрібно, погодьтеся з умовами надання послуг.
5
Зверніть увагу, що програма не повинно запитувати доступ до посилу викликів з вашого мобільного пристрою, такі файли краще всього не встановлювати і замінити їх іншими. З меню запущеної встановленої програми виконайте необхідні функції.
Корисна порада
Скачивайте програми для телефонів з перевірених ресурсів.