Як полагодити ps3.

Sony PlayStation 3 - одна з найпопулярніших на даний момент ігрових приставок, однак, незважаючи на це, конкретних вказівок щодо їх самостійного ремонту у вигляді інструкцій досі немає.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки.
Інструкція
1
Визначте, в чому полягає поломка вашої ігрової приставки. Якщо у вас виникають певні складнощі з програмним забезпеченням, збиваються настройки, в роботі пристрої виявлено труднощі, яких не було раніше, не запускаються деякі ігри, цілком можливо, що проблема вирішується простою перепрошивкой.
2
Якщо ж поломка досить серйозна, зверніться до фахівців сервісних центрів вашого міста, які виконають ремонт приставки. Не беріться самостійно полагодити серйозні несправності, оскільки ви можете нашкодити ще більше, неправильно визначивши джерело проблеми.
3
Якщо все ж ви зважилися перепрошити приставку Play Station 3, ознайомтеся в першу чергу з наявними в інтернеті програмами. Це можна зробити, виконавши відповідний запит в пошуковику. Також прочитайте огляд вашої моделі і переконайтеся в тому, що дана дія можливо у вашому випадку. Зорієнтувавшись у виборі програмного забезпечення, виконайте перевірку приставки з її ж меню.
4
Виконайте завантаження файлу перепрошивки на флешку або знімний жорсткий диск, відформатований у файловій системі FAT 32. Підключіть носій інформації до пристрою і переведіть його в режим відновлення, попередньо від'єднавши від джерел живлення. Виберіть пункт поновлення приставки зі знімного носія інформації.
5
Зачекайте, поки система самостійно виконає необхідні дії. Після цього запустіть роботу приставки і перевірте, чи залишилися несправності на місці або пропали після перепрошивки пристрою. Якщо поломка не була усунена, також зверніться до фахівців сервісних центрів, оскільки багаторазове повторення даної операції може завдати ще більшої шкоди влаштуванню. Дізнатися інформацію про знаходження сервісних центрів ви можете на міському форумі.
Корисна порада
Якщо ви вперше перепрошивати Sony PlayStation 3, робіть це в присутності людини, вже знайомого з даним процесом.