Як оновити навігатор Nokia.

Навігатор в мобільних пристроях оновлюється як і все інше програмне забезпечення, що входить в конфігурацію телефону - за допомогою інтернет-з'єднання з сервером оновлень.
Вам знадобиться
  • - підключення до інтернету;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Відкрийте меню вашого мобільного пристрою і перейдіть до розділу оновлення програмного забезпечення. Зазвичай він знаходиться в меню «Панель управління» у вигляді невеликої зеленої піктограми. При цьому у вас повинен бути підключений інтернет ля здійснення пошуку і завантаження карт. Натисніть на оновлення і почекайте, поки система самостійно виявить доступні для скачування файли.
2
Відзначте галочкою пункт завантаження і оновлення карт навігатора. Краще всього, якщо ваш телефон підтримує високошвидкісне підключення до інтернету, оскільки скачування оновлень для навігатора може зайняти багато часу, обсяг даних у різних випадках може бути і близько 1 Гб, особливо таке трапляється, якщо раніше у вас був встановлений мінімальний набір карт або якщо ви завантажуєте карти іншої країни чи міста.
3
Якщо у вашому телефоні немає функції 3G або Wi-Fi, підключіть його до комп'ютера з підключеним високошвидкісним інтернетом в режимі оновлення програмного забезпечення з комп'ютера, тут вам також знадобиться додаткове програмне забезпечення до мобільного пристрою, яке входить в стандартну комплектацію при покупці.
4
Дочекайтеся, поки виконається пошук доступних для вашого телефону оновлень, відзначте оновлення карт навігатора і натисніть "ОК". Дочекайтеся закінчення завантаження та встановлення вибраних елементів, потім відключіть телефон від комп'ютера через безпечне вилучення пристрою, якщо буде видано повідомлення про вироблені на даних момент операціях, дочекайтеся, коли вони закінчаться і зайдіть в меню навігатора телефону, попередньо виконавши його перезавантаження, якщо це необхідно.
5
Якщо вас не влаштовує оновлення, ви можете просто завантажити одне з додаткових додатків-навігаторів для ваших телефонів з актуальними на даний момент картами і просто встановити їх в карту пам'яті.
Корисна порада
Увімкніть автоматичне завантаження оновлень навігатора у випадку, якщо у вас підключений безлімітний доступ до інтернету з телефону.
Функція запису треків присутній в сучасних моделях пристроїв навігації. Додати її до вашого навігатора можна за допомогою перепрошивки, яка повинна виконуватися тільки при наявності сервісного керівництва.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки навігатора;
  • - сервісна інструкція до нього.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що використовувана вами модель GPS-навігатора підтримує функцію запису треків. У випадках, коли вашою системою навігації не передбачено її наявність, ви можете також змінити прошивку для пристрою після закінчення терміну гарантійного обслуговування, що надається продавцем і виробником. Найкраще звернутися до фахівців сервісних центрів для зміни програмного забезпечення, оскільки самостійна його перевстановлення може викликати несправність.
2
При використанні GPS-навігатора, вбудованого в мобільний телефон, переконайтеся в тому, що функція запису треків присутній у встановленому програмному забезпеченні. Ви також можете змінити його, вибравши програму з відповідним функціоналом. При цьому зверніть увагу на відповідність встановлюваних в телефон додатків вирішенню його екрану і платформі.
3
Включіть ваш навігатор, запустіть в ньому режим створення власних треків (зазвичай знаходиться в меню «Треки») і відзначте точку, яка буде служити початком маршруту на завантаженій карті місцевості. Після цього визначте кінцеву точку, також відзначте її на карті і застосуєте до неї відповідну назву.
4
Записані вами треки будуть знаходитися у внутрішньому або зовнішньому модулі пам'яті пристрою навігації, після їх збереження ви зможете звертатися до них для перегляду маршруту. Це досить зручно для тих, кому періодично доводиться проїжджати один і той же ділянку шляху.
5
Зверніть увагу, що самостійна перевстановлення програмного забезпечення для навігаторів вимагає від вас розуміння принципів роботи пристрою, також ви повинні бути знайомі з процедурою перепрошивки пристроїв навігації. Пам'ятайте, що перепрошивка пристрою не дає гарантії, що запис власних треків стане можливою на вашому навігаторі.
Корисна порада
Перевіряйте програмне забезпечення, яке встановлюється в навігатор, на наявність вірусів.