Як перепрограмувати чіпи.

Перепрограмування чіпсета картриджа є найважчою частиною процесу перезаправлення навіть за умови наявності у вас спеціального обладнання для їх перепрошивки.
Вам знадобиться
  • - програматор;
  • - PonyProg2000;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Придбайте спеціальний програматор для картриджів. Знайдіть прошивку і скачайте спеціальну програму PonyProg2000. Вийміть чіп з вашого картриджа і уважно ознайомтеся з його терморегулятори. Підключіть програматор до чипсету відповідно маркуванню. Підключіть його до комп'ютера. Запам'ятайте порт підключення - ця інформація вам знадобиться надалі при налаштуванні програми.
2
Встановіть завантажену вами програму PonyProg2000 на ваш комп'ютер і запустіть її. Застосуйте у вікнах програми настройки I2C Bus 8bit eeprom і 24XX Auto, потім перейдіть до етапу Setup-Interface Setup. Тут вам необхідно виставити параметри наступним чином: галочку на Serial, другу на COM1 або будь-який інший порт, через який відбувається підключення програматора.
3
У випадаючому меню зліва вкажіть SL Prog API. Натисніть на Probe, після закрийте вікна за допомогою натискання кнопок «ОК». Установки можуть варіюватися в різних моделях программаторов.
4
Перейдіть до налаштування Setup-Calibration і запустіть процес калібрування в діалоговому вікні. Дочекайтеся закінчення процесу. За допомогою меню «Файл» відкрийте завантажену програму прошивки. Виконайте зміна серійного номера, щоб надалі не викачувати іншу програму для перепрошивки даного картриджа.
5
Для цього зайдіть в меню Edit і виберіть дію Edit Buffer Enabled. Змініть значення одного або декількох байтів за допомогою Edit Buffer на свій розсуд. Натисніть «ОК». Значення, що підлягають зміні, залежать від моделі прошиваного картриджа і використовуваного вами обладнання.
6
Натисніть на піктограму програмування у верхній панелі інструментів і в діалоговому вікні натисніть «ОК». Дочекайтеся закінчення перезапису, після чого ви можете вставити картридж в принтер і роздрукувати пробну сторінку.
Зверніть увагу
Інструкції до вашого программатору потрібно читати в обов'язковому порядку, оскільки кожен з них має свої особливості в роботі, які іноді відбиваються на налаштуванні програми.
Корисна порада
Змініть серійний номер картриджа, щоб надалі не завантажувати різні програми прошивок.