Як закодувати ключ до домофону. Кодування ключів домофона.

Зараз практично всі двері під'їздів оснащені домофонами. Щоб потрапити в свою квартиру, вам потрібно мати ще й додатковий ключ . Що робити, якщо потрібно самостійно запрограмувати ключ для домофона?
Вам знадобиться
  • - домофон;
  • - новий ключ.
Інструкція
1
Виконайте кодування ключ а для домофона марки Raimann. Для входу в меню клацніть по кнопці ключ а, далі введіть послідовно цифри від 9 до 4. Дочекайтеся звукового сигналу. Далі введіть цифри від 1 до 6. На екрані повинна з'явитися буква Р. Для переходу в пункти меню виберіть клавішу від 2 до 8 (2 - настройки, в які можна перейти і запрограмувати ключ ).
2
Перейдіть в сервісне меню домофона VIZIT, для цього наберіть # 99, далі пролунає звуковий сигнал. Далі введіть код 1234, дочекайтеся сигналу. Для переходу в пункт меню програмування ключ їй натисніть кнопку 3. Далі введіть номер квартири, прикладіть ключ до домофону, наберіть #, щоб зберегти зміни, потім * для виходу з меню налаштувань домофона. Якщо на ньому немає клавіш «зірочки» і «грати», замість них використовуються відповідно кнопки С і К.
3
Виконайте кодування ключ їй домофона Cifral. Для цього натисніть на виклик 41, далі виклик 1410.2, введіть 7054 3. Натисніть на будь-яку цифру, тримайте до появи напису. У меню ви можете записати в пам'яті домофона свій ключ . Для цього натисніть кнопку 5, потім введіть номер квартири, на екрані з'явиться кнопка Touch.
4
Прикладіть ключ . Він буде записаний в пам'ять домофона. Всі описані методи будуть працювати в тому випадку, якщо фірмою-монтажником не були змінені налаштування за замовчуванням, що малоймовірно. Як показує практика, таке буває досить рідко.
5
Виконайте кодування ключ їй домофона Eltis. Для входу в системне меню натисніть кнопку В, тримайте її натиснутою 7 секунд. Введіть пароль комп'ютера (1234). На екрані буде показана прошивка і буде завантажене меню. Наберіть номер квартири, натисніть «В».
6
Далі з'явиться команда LF, притулите ключ . На екрані з'явиться напис Add, якщо ви раніше не кодували ключ і для цієї квартири. Або номер квартири, якщо кодування вже проводилася. Відкрити двері цим ключ ом ви можете відразу ж після виходу з системного меню.