Як приймати факс на мобільному.

Ділова людина повинен бути мобільним і не може сидіти цілий день в офісі. Тому йому необхідно перебувати весь час на зв'язку, мати можливість здійснювати дзвінки, приймати електронні та факсимільні повідомлення, де б він не знаходився.
Вам знадобиться
  • - телефон з підключеною послугою «Мобільний офіс».
Інструкція
1
Перейдіть на сайт свого оператора мобільного зв'язку та перегляньте послугою, що надає можливість прийняти факс на мобільний телефон. Зазвичай дана послуга носить назву «Офіс» або «Мобільний офіс». Вона дозволяє отримати і відправити факс за допомогою вашого смартфона. До її складу зазвичай входить дві послуги обміну повідомленнями: прийом і передача факсів, а також переадресація факсимільного номера. Наприклад, на сайті компанії «Мегафон» існує опис послуги прийому і відправки факсів http://www.megafoncity.ru/corporate/fax/.
2
Скористайтеся послугою переадресації факсимільних повідомлень, щоб отримувати свої факси на мобільний телефон, маючи в розпорядженні додатковий номер. Якщо ваш телефон дозволяє здійснити переказ тільки факсимільних дзвінків, виберіть потрібний вид переадресації.
3
Введіть відповідну комбінацію клавіш, щоб встановити переадресацію, і натисніть клавішу виклику, наприклад, * 21 * «Введіть номер телефону» * 13 # «Натисніть клавішу виклику». Зверніть увагу, що номер телефону повинен вводитися в міжнародному форматі. Номери приведені для прикладу, уточніть у вашого оператора всі потрібні комбінації клавіш.
4
Переконайтеся, що ваш мобільний телефон підтримує функцію прийому/передачі факсимільних повідомлень/даних, перед тим, як підключити послугу «Мобільний офіс». Тарифікація переадресації факсимільних повідомлень зазвичай здійснюється аналогічно послузі голосової переадресації і залежить від вашого тарифного плану. Вартість прийому факсу на мобільний відрізнятиметься від часу роботи, так зване бізнес/небізнес час.
5
Скористайтеся спеціальною програмою, щоб отримати факс на смартфон, наприклад, безкоштовний додаток ScanR скачати можна за посиланням http://www.symbianfree.ru/biznes-profesiya-tag/scanr-scan-copy-and-fax- get-26156.html. Цей додаток призначений для телефонів на платформі Symbian.