Як справити будинку Новий рік.

Новий рік цілком справедливо вважається сімейним святом, адже з ким, як не з рідними і найближчими людьми зустрічати початок нового часу - наступного рік а, вступаючи в нього з кращими і душевними побажаннями один одному. Справити це свято будинку можна незвично і весело, варто лише докласти трохи зусиль при підготовці.
Інструкція
1
Продумайте заздалегідь і приготуйте для святкового ново рік нього столу страви, які протягом рік а ви готуєте рідко або взагалі не готуєте. Нехай їх буде небагато, але, зроблені спеціально для цього дня, вони піднімуть настрій будинку шнім. Цим ви підкреслите важливість заходу і відмінність його від всіх інших сімейних торжеств і свят. Але незвичайний стіл - це лише частина загального святкування, важлива, але не найбільш значуща.
2
Обов'язково візьміть до уваги, що невід'ємними ознаками ново рік нього торжества є вбрана ялинка (або її гілки), цитрусові на столі (апельсини, мандарини, грейпфрут), привітання та подарунки від Діда Мороза . Тому про ці атрибути свята слід подбати заздалегідь: придбати ялинку, цитруси, запросити акторів з агентства (Діда Мороза, Снігуроньку або Сніговика) для привітання близьких. До речі, в цілях мінімізації витрат можна взяти костюми на час в прокаті чи у знайомих і домовитися з сусідами про перехресне привітанні один одного: сусіди прийдуть до вас, а ви - до них. Це займає буквально 10-15 хвилин часу, але робить повне враження свята і налаштовує всіх на веселий лад.
3
Продумайте сценарій свята: традиційні проводи минає рік а з нетривалим застіллям, потім прогулянка на свіжому повітрі (катання на гірці, гра в сніжки, хороводи навколо вбраних ялинок на площі міста або просто відвідування крижаного містечка. Підійде все, що підбадьорить, порушить апетит і додасть гарний настрій) - зустріч Нового рік а під бій курантів (за святковим будинку шнім столом або у дворі будинку з келихами шампанського), веселі ігри, танці та інші розваги.
4
Нарядитеся в зроблені власноруч костюми, влаштуйте будинку справжній маскарад з привітаннями кожного члена сім'ї.
5
Підготуйте самі цікаві привітання у вигляді концертних номерів і попередьте інших членів сім'ї про те ж. Нехай це будуть пісеньки, загадки з сюрпризами-відгадки, жартівливі танці та смішні анекдоти. Головне, щоб присутні так само, як і ви, бажали брати участь у веселощі, а не сиділи б з нудними особами.
6
Продумайте і те, яким чином ви розмістите приїхали гостей у себе будинку на нічліг. Слід залишити хоча б одну кімнату вільної від веселощів, так як обов'язково будуть ті члени сім'ї, які захочуть відійти до сну раніше інших веселяться.
Новий рік завжди хочеться відзначити так, щоб свято стало незвичайним і незабутнім. Не покладайтеся на випадок і заздалегідь підготуйтеся до торжества - у такому випадку ця казкова ніч вас не розчарує.
Інструкція
1
Знайдіть собі гарну компанію. Деякі люди вважають за краще проводити час на самоті, але все ж Новий рік - це не те свято, яке варто зустрічати одному. Можна провести його з сім'єю або з коханою людиною, а можна зібратися з хорошими друзями, з якими вам буде комфортно і весело. Тільки домовтеся з усіма заздалегідь, щоб ваші передбачувані компаньйони з відзначення Нового року не вирішили відзначати його з іншими людьми.
2
Вирішіть, де ви будете святкувати. До речі, вибір стоїть не тільки між такими банальними речами, як «дому» і «в гостях». Можна, зрозуміло, покликати всіх до себе або відправитися до друзів, якщо вам це не здається занадто обиденним.Можно зустріти Новий рік і на вулиці - біля міської ялинки, послухати бій годинника не по телевізору, а в самому центрі вашого міста разом з сотнями людей . Веселитися на площі можна пару годин, а після - поїхати на природу, якщо погода дозволить, або на заміську дачу, де розважатися залишок ночі. Також можна зустріти Новий рік в кафе або ресторані. Тільки заздалегідь замовте столики, оскільки охочих зазвичай буває багато. Цей варіант відмінно підходить для людей, втомлених від одноманітності домашніх застіль, але не бажають щось придумувати самостоятельно.Возможно, самим прекрасним способом відзначити настання Нового року є подорож. Не так уже й важливо, чи буде це екзотичний пляж Таїланду, або північна село в Фінляндії, центр Нью-Йорка або маленьке містечко в глибинці Росії. Головне, щоб обстановка святкування було відмінна від місця, в якому доводиться перебувати більшу частину часу.
3
Обміркуйте сценарій святкування. Є і хороша компанія, і відповідне місце, однак не вистачає завершальній деталі для того, щоб можна потім сказати: «Свято вдалося». Якщо ви збираєтеся відзначати Новий рік без запрошення професійних акторів, тамади і аніматорів, то доведеться постаратися, щоб усім було весело.Конкурси, новорічні пісні та подарунки, звичайно, звичні атрибути свята, але варто придумати щось незвичайне. Наприклад, можна влаштувати спектакль за участю всіх присутніх, роздавши лише ролі. Сценарій буде змінюватися по ходу дії. Потім можна буде погасити світло і в романтичній обстановці розповідати по черзі різні історії, легенди і оповіді, пов'язані з Новим роком. Над цим краще попрацювати заздалегідь, щоб всі могли підготуватися.