Як вибрати вишивальну машину.

Вишивальні машини бувають двох типів: професійні та побутові. Відмінність останніх у тому, що вони призначені для домашнього використання, і, відповідно, мають невелику продуктивність, можливість працювати тільки з одними пяльцами, та й постійна присутність працівника обов'язково. Незважаючи на встановлені рамки, модельний ряд побутових вишивальних машин величезний: починаючи з монограммних моделей і закінчуючи швейно-вишивальними комплексами.
Вам знадобиться
  • - каталог з вишивальними машинками.
Інструкція
1
Спочатку визначте, для яких цілей ви плануєте купувати вишивальну машину . Сучасні моделі можуть не тільки працювати в традиційних техніках (хрестиком, гладдю), а й вишивати стрічками, пряжею, технікою «фотостежок», а також створювати мережива рішельє, простегивать вироби і нашивати аплікації.
2
Виберіть розмір п'ялець. Залежно від масштабності роботи параметри вишивки можуть варіюватися: від сюжету 100х100 мм до 350х200 мм. Якщо необхідно вишивати картини великого розміру, то варто звернути увагу на моделі з переставними пяльцами. В такому випадку величина максимального поля для вишивки може скласти 360х350 мм.
3
Подивіться спосіб кріплення п'ялець. Він може бути одностороннім або двостороннім. У першому випадку значно спрощується процес вишивки, але збільшується ризик спотворення кінцевого малюнка. При двосторонньому ж кріпленні ймовірність зміни цілісності малюнка і виникнення люфту в роботі мінімальні.
4
Віддавайте перевагу п'яльцям із закругленими кутами. Такий спосіб кріплення матеріалу дозволяє оптимально зафіксувати його як по периметру, так і в центрі.
5
Подивіться зразки, вишиті на конкретній моделі. Якість роботи - основна характеристика машини, а тому переконайтеся, що строчки і стібки прилягають щільно один до одного, а на вивороті роботи немає ніяких петель і вузликів.
6
Ознайомтеся з характеристиками портативного комп'ютера, адже саме він є головною ланкою в процесі вишивки. Ідеально, якщо крім монітора (неважливо кольорового або чорно-білого), у нього будуть функції сервісних підказок і редагування дизайну.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p5zeoThFihM