Як підключити аудіокабель.

Аудіокабелі застосовуються для підключення звукових пристроїв до колонок та інших компонентів. При роботі з акустичними кабелями важливо дотримуватися деякі моменти і враховувати особливості підключення.
Вам знадобиться
  • - кабелі для підключення аудіопристроїв.
Інструкція
1
Розпряміть акустичні кабелі, які будете надалі підключати до ваших пристроїв, і визначте приблизну їх довжину відповідно віддалі. Зайві відрізки кабелю змотайте і скріпіть за допомогою дроту.
2
Підключіть кабелі до колонок. Для цього переверніть їх і на задній стінці закріпіть дроти на клемах, дотримуючись колірну схему підключення. Деякі кабелі окрім квітів мають ще спеціальні написи або смуги для їх визначення.
3
Закріпіть положення проводів за допомогою спеціальних затискачів, якщо такі є. Зверніть увагу, що чим більше провід стикається з клемою колонки, тим краще буде якість відтворення.
4
Повторіть операцію для інших колонок, також дотримуючись підключення проводів за кольорами. Для всіх колонок підійдуть однакові дроти, тому неважливо, який з них буде підключений до того чи іншого пристрою.
5
Встановіть колонки на ті місця, в яких вони будуть надалі перебувати. Простягніть проводу до місця розташування головного пристрою, до якого вони будуть підключатися. Найкраще, щоб на проводах не стояла ніяка меблі і надалі виключалася можливість потрапляння на них води.
6
Підключіть колонки до головного пристрою за допомогою акустичних кабелів відповідно зазначеної на його задній стінці схемою, не забуваючи про те, що приєднання проводів повинен відповідати схемою.
7
Закріпіть положення кабелів в пристрої. Увімкніть який-небудь аудіофайл високого бітрейту для перевірки підключення колонок. Якщо вам здається, що одна з них працює гірше, перевірте, наскільки щільно кабель прилягає до контактів на обох пристроях.
8
Використовуйте спеціальні дужки для закріплення положення кабелів або сховайте їх під плінтус, щоб вони вам не заважали і щоб продовжити термін їх служби, якщо надалі не збираєтеся змінювати місце розташування пристроїв.
Корисна порада
Не встановлюйте предмети меблів на дроти, вони від цього можуть зіпсуватися.