Як намалювати проект кухні. проект кухні на дачі.

Проект кухні малюється насамперед для вашого спокою. Маючи детальний креслення, ви будете впевнені в тому, що нічого не упустили. Крім того, за допомогою проекту можна проконтролювати роботу будівельників на кожному етапі втілення вашої мрії в реальність.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - папір;
  • - лінійка;
  • - олівець;
Інструкція
1
Почніть з вимірів приміщення. Виміряйте ширину, довжину і висоту вашої кухні. Запишіть всі отримані результати. Щоб намалювати проект кухні грамотно і професійно, необхідно зробити креслення приміщення в різних проекціях (вид зверху, збоку і в 3/4).
2
Накреслите докладний план, в якому вкажіть всі розміри, включаючи всілякі виступи/поглиблення, дверні/віконні прорізи та інші елементи, присутні в даній кухні. Чи не обійдіть увагою і значні нерівності кутів і стін приміщення. Такі тонкощі обов'язково потрібно враховувати при проектуванні.
3
Нанесіть на креслення всі предмети, які плануєте помістити в кухню (меблі, побутову техніку, аксесуари). Вкажіть розташування радіаторів опалення та труб, що підходять до них.
4
Врахуйте схеми водо- і газопостачання та каналізації. Покажіть на плані місця розташування кранів та вентилів, забезпечте легкий доступ до них.
5
У разі коли бажане розташування меблів і техніки не збігаються з розводкою води і газу, передбачте підводку гнучкими шлангами. Переконайтеся в тому, що ніщо не заважає розміщенню предметів інтер'єру.
6
Подбайте про електроживленні кухні. Продумайте освітлення, розташування і кількість електричних розеток. Замалюйте схему електропроводки.
7
Малюйте план ґрунтовно. Передбачте напрям відкриття дверець столів і навісних шаф, щоб вони не заважали вам комфортно переміщатися по кухні в повсякденному житті. Плануючи висоту розміщення підвісних шафок, насамперед, орієнтуйтеся на своє зростання і зручність особисто для вас та членів вашої родини, а вже потім дивіться на загальноприйняті стандарти і норми.
8
Пам'ятайте про помилки, часто допускаються при плануванні кухонного інтер'єру. Чи не розривайте робочу поверхню високими шафами або холодильником. Не ставте холодильник поряд з плитою. Працююча плита буде нагрівати холодильник, він стане частіше включатися, скорочуючи термін своєї служби і підвищуючи витрата електроенергії. Також не бажано сусідство холодильника з мийкою - вода і електрика не найкраще поєднання в плані безпеки. Купуючи або проектуючи меблі для кухні, приймайте в розрахунок розміри побутової техніки (плита, витяжка, холодильник, посудомийна/пральна машина).
Корисна порада
Для складання проекту можна використовувати спеціальні комп'ютерні програми.