Як налаштувати сканер відбитків пальців.

Сканери відбитків пальців зараз почали використовуватися для організації логічного доступу до комп'ютера. Зазвичай це пристрій, який підключається за допомогою Usb-виходу і дозволяє скористатися комп'ютером тільки в разі збігу відбитків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - сканер відбитків пальців.
Інструкція
1
Налаштуйте доступ до комп'ютера по відбитку пальця, для цього підключіть пристрій до комп'ютера, наприклад, USB Fingerprint Security CVGI K38. Цей пристрій може зберігати до десяти відбитків, а також один пароль доступу. Флешка дозволяє запустити комп'ютер після сканування відбитку пальця.
2
Встановіть драйвера і програмне забезпечення з диска, яка додається до сканера. Після цього на комп'ютер встановлюється додаткова служба, диспетчер безпеки комп'ютера Protect Tools. Перейдіть в панель управління, там виберіть пункт «Диспетчер облікових даних». Перейдіть в закладку «Моя особистість», натисніть на кнопку «Вхід». Відкриється майстер настройки сканера відбитків.
3
Прийміть ім'я користувача на вкладці уявлення, клацніть «Далі». Якщо існують інші користувачі, наберіть ім'я, для якого буде проводитися сканування. Далі введіть пароль для входу в операційну систему, якщо ви його задавали раніше. Клацніть «Готово».
4
У вікні «Мої служби і додаток» виберіть пункт «Реєстрація відбитків пальців ». Після того, як на екрані з'явиться майстер налаштування, помістіть кінчик свого пальця на датчик, за замовчуванням це вказівний палець правої руки. Згідно з вимогами програми, зробіть реєстрацію мінімум двох пальців , щоб внести їх в базу.
5
Поміщайте палець на датчик пристрою до тих пір, поки на екрані комп'ютера зображення відбитку не стане зеленого кольору. Виконайте аналогічну операцію, щоб внести в базу відбиток іншого пальця. Після цього натисніть «Готово» для виходу з майстра.
6
Перезавантажте операційну систему. Тепер для входу в систему в діалоговому вікні «Диспетчер обліку даних» помістіть на датчик палець, будь-який з зареєстрованих в базі. Для зв'язку відбитка з паролем, введіть пароль доступу до операційної системи. Налаштування сканера відбитків завершена.