Як закачати gps-карту в телефон.

Супутникова навігація для багатьох з нас зараз скоріше дивина, ніж звична річ. Хоча наші мобільні телефони здатні стати справжніми навігаторами, завдяки спеціальним програмам.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з підтримкою функції gps;
  • - програма Garmin.
Інструкція
1
Встановіть на свій телефон додаток Garmin Mobile XT, завантажити його можна за посиланням http://www.garmin.com/support/, виберіть ту версію, яка підходить для вашого телефону. Відразу ж скачайте і пакет додаткових файлів. Дана програма дозволить використовувати телефон як gps-навігатор.
2
Підключіть телефон/смартфон до комп'ютера/ноутбука в режимі «Передача даних», встановіть на телефон спочатку саму програму, потім додаткові файли. Перевірте, чи з'явилося додаток в меню програм телефону. Якщо ні, значить встановіть його вручну на пристрої. Перейдіть в папку на карті пам'яті, куди попередньо скопіюйте папку з додатком. Запустіть файл GarminMobileXT.sis.
3
Запустіть програму, виберіть мову та інші налаштування для нього. Далі виконайте пошук карт для завантаження в телефон. Вихідні карти для даного застосування зазвичай бувають таких видів: у вигляді файла з розширенням * .img або у вигляді запакованого файлу у форматі * .exe, це архів, в якому міститься декілька файлів. Карти в програмі Garmin повинні розташовуватися в кореневій папці Garmin, а імена повинні бути наступні: Gmapbmap.img - базова карта; Gmapsupp.img (карта 1), Gmapsup2.img (карта 2), Gmapprom.img (карта 3). У кореневій теці програми обов'язково повинні бути присутніми перші дві карти.
4
Перейменуйте карти, надайте їм допустимі імена, перераховані в попередньому кроці. Запустіть додаток Garmin Unlock Generator, щоб отримати можливість завантаження карт в телефон, призначених для навігатора. У нижній частині програми клацніть команду Select Map, введіть код карти, натисніть Generate.
5
Отриманий код скопіюйте в текстовий файл, ім'я йому надайте таке ж, як і карті, розширення зробіть * .uni. Скопіюйте карти і додаткові файли в смартфон в папку з встановленою програмою Garmin. Запустіть додаток Garmin, насолоджуйтеся навігацією.