Як вибрати пильний диск.

При будівництві, ремонті, на дачі і присадибній ділянці люди постійно стикаються з необхідністю розпилювання деревини. Для цієї мети зазвичай використовується ручна дискова пила і циркулярний станок.
Інструкція
1
Саме правильно вибраний інструмент допоможе швидко і якісно обробити будівельний матеріал. Врахуйте, часто для роботи потрібна додаткові витратні матеріали. Іноді люди обходяться штатним диском, який входить в комплект пилки. Якщо ж має розпилювальної робота складного характеру, але потрібно задуматися про придбання хорошого пилкового диска. Вартість його коливається від 70 до 100 доларів.
2
Продавці на ринку не завжди здатні дати грамотну консультацію щодо вибору дискових пилок. Основним розміром круглої пилки виступає діаметр зовнішнього кола, посадкового місця, а також його товщина. Найчастіше її вказують на самому пиляльному диску.
3
Конструкції пив прийнято розділяти на ті, які виконані з монолітного матеріалу і ті, які являють собою твердосплавні диски. На кінчиках їхніх присутні пластини, які виконані їхні твердого сплаву. Найчастіше це карбід вольфраму і кобальт. У цих конструкцій є свої переваги і недоліки. Монолітний диск швидко може затупитися. Він вимагає періодичної заточування і розлучення зубів. Однак він може без проблем витримати кілька проточек, які виконуються самостійно. Більш дорогі диск, які мають твердосплавні зуби, служать довше. Однак заточити їх без спеціального верстата вам не вдасться.
4
Великою популярністю в даний час користуються диски, які мають твердосплавні напайки. Популярність досягнута в основному завдяки економічній ефективності та високою якістю розпилу матеріалу. У зуба може бути позитивний або негативний кут. Він утворюється між кромкою переднього зуба і лінією від центру диска.
5
Геометрія зубів впливає на якість і швидкість роботи. В даний час великого поширення набули диски, які мають плоско нагостреного. Вони можуть застосовуватися для самої різної роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=g8A_hjzmkyY