Як відрізнити натуральний мед від підробки.

Мед корисний і дітям, і дорослим. Він нормалізує роботу багатьох внутрішніх органів, підвищує імунітет, поліпшує склад крові, є потужним джерелом енергії, а також охороняє організм людини від передчасного старіння. Але володіє всіма цими цілющими властивостями тільки натуральний продукт. Тому «Сластьона» добре б знати про те, як відрізнити натуральний мед від підробки.
Інструкція
1
Багато нечесні продавці меду додають у нього не тільки цукор, а й борошно, крохмаль і навіть крейда. Визначити наявність цих небажаних добавок ви можете тільки експериментальним шляхом. Розбавте невелику кількість меду дистильованою водою і додайте в отриманий розчин крапельку йоду. Якщо мед посиніє, будьте впевнені в тому, що в ньому міститься деяка кількість крохмалю.
2
Перевірити вміст у меді крейди ви можете за допомогою звичайного оцту. Капніть його на розбавлений дистильованою водою мед і спостерігайте за реакцією продукту. При наявності в медовому розчині крейди має статися його вспенивание через виділення вуглекислого газу.
3
Розчиніть пару ложок меду в склянці води. Якщо в отриманому розчині ви побачите осад і будь-які сторонні домішки, значить, мед підроблений.
4
Обов'язково перевірте мед на бродіння. Для цього, помішуючи продукт ложкою, стежте за тим, що з ним відбувається. Якщо мед натуральний і свіжий, на його поверхні не з'явиться жодного бульбашки, а консистенція його залишиться тягучою.
5
Пам'ятайте, що рідким натуральний мед може бути тільки влітку. Восени він кристалізується, залишаючись в такому стані всю зиму. Причому загустение продукту має бути однорідним, а не місцевим.
6
Візьміть невелику кількість меду і пам'ятаєте його пальцями. Натуральний продукт збереже свою клейкість протягом досить тривалого часу. Мед -подделка ж склеїть ваші пальці лише на пару хвилин.
7
Відрізнити натуральний мед від підробки ви можете за допомогою дроту з нержавіючої сталі. Розжарити приготований інструмент і опустіть його в мед. Якщо дріт залишиться чистою - мед натуральний, а якщо на ній повисне клейка чужорідна маса - перед вами підробка.
8
Перевірте мед на плинність. Накрутіть його на ложку або яку-небудь не дуже тонку паличку. Цівка натурального меду однорідна і не переривається.
9
Хорошим якістю володіє мед, який темніє і гусне з часом. Якщо через роки продукт зберіг ту ж консистенцію, що і при його покупці - він точно є підробкою, а значить, не володіє ніякими цілющими властивостями.
Часом люди і не підозрюють, що якісь купюри в їхньому гаманці можуть бути фальшивими. І даремно - адже краще виявити підробку вчасно і самостійно, ніж це зробить продавець на касі. До того ж відрізнити підробку 1000 рублів досить просто.
Інструкція
1
У першу чергу визначте, на якому матеріалі виготовлена купюра. Справжня купюра 1000 рублів робиться на спеціальному багатошаровому матеріалі. Фальшивки ж найчастіше друкуються на папері.
2
Поторкайте купюру. По краях повинні відчуватися дрібні штрихи, а текст «Квиток банку Росії» трохи рельєфний. Це зроблено для людей зі слабким зором, тому на справжній банкноті ви повинні без праці відчути ці знаки.
3
Трохи нахиліть купюру. Оригінальна банкнота має блискучу горизонтальну смужку в центрі герба міста Ярославль. При зміні кута нахилу, смуга переміститься від центру вгору або вниз.
4
Огляньте захисну нитку, що виходить на поверхню паперу. При нахилі купюри ви повинні побачити або кілька чисел «1000» з ромбами між ними, або просто райдужний блиск.
5
Знайдіть однотонне зелене поле. Якщо ви нахиліть банкноту, то на оригіналі повинні побачити жовті та блакитні смуги - як би продовження кольорових смуг темного ділянки поля. Також ці смуги видно при ультрафіолетовому світлі.
6
Розгляньте купюру на світло. Ви повинні побачити портрет Ярослава Мудрого, більш світлий, ніж основна частина купюри (він знаходиться праворуч на лицьовій частині, поруч з ним розташований світлий водяний знак - «1000»).
7
На задній стороні банкноти є темні числа «1000», що чергуються з ромбами. Розгляньте цю ділянку на просвіт: числа мають стати світлими на темному тлі.
8
Розташуйте купюру проти світла і подивіться трохи нижче герба Ярославля. На справжній банкноті ви побачите напис «1000», що складається з безлічі невеликих отворів. На дотик знайти їх не можна.
9
Подивіться на купюру 1000 рублів через лупу або збільшувальне скло. На лицьовій стороні вгорі і внизу на орнаментальної стрічці ви побачите кілька рядків з мініатюрним текстом. Це досить явна ознака справжньої купюри, тому що фальшивомонетники зазвичай цей текст не додають.
10
При збільшенні ж помітно, що будівля на лицьовій стороні купюри (те, що поруч з каплицею) складається з декількох маленьких елементів.