Як вставити формулу в microsoft word.

При створенні розрахункових курсових, лабораторних та інших робіт, пов'язаних з цифрами і формулами, найчастіше потрібно вставити в текст документа спеціальні математичні знаки, символи і дроби. Стандартний і навіть спеціальний набори символів не дозволяють цього зробити. На допомогу приходить плагін Microsoft Equation для Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Плагін дозволяє вставляти в текст абсолютно будь формули, символи і знаки з математики, хімії, фізики, статистики та інших дисциплін. Для того, щоб вставити формулу в текст, встановіть курсор в місці для вставки формули, потім перейдіть в верхнє меню Microsoft Word і виберіть «Вставка». В контекстному меню натисніть "Об'єкт".
2
Перед вами з'явиться невелике вікно «Вставка об'єкта». Знайдіть у вкладці «Створення» плагін Microsoft Equation, наприклад, "Microsoft Equation 3.0", який використовується в MS Word редакції 2003 року. Після вибору Microsoft Equation натисніть "OK". В тексті з'явиться виділене рамкою простір для введення формули, а також інструмент «Формула», в якому містяться всі необхідні знаки і символи.
3
Можливо, ви не знайдете даного плагіна в MS Word. Це значить, що він не був встановлений під час інсталяції Microsoft Office. Тоді зайдіть в «Панель управління» і виберіть пункт «Установка та видалення програм і компонентів Windows». У вікні знайдіть Microsoft Office, виберіть його і натисніть кнопку «Змінити». На екрані з'явиться майстер установки. Слідуючи його порад, виберіть «Додати або видалити компоненти», потім у списку компонентів виберіть «Засоби MS Office», а в засобах - «Редактор формул», потім натисніть «Оновити». Можливо, буде потрібно вставити інсталяційний диск з пакетом Microsoft Office. Після завершення оновлення перезавантажте комп'ютер.
Корисне і зручний додаток пакета Microsoft Office - програма Word - дозволяє набирати всілякі тексти і доповіді, створювати багатосторінкові документи з графіками та фотографіями, а також містить у собі безліч корисних функції і доповнень, раніше невідомих користувачеві.

Уявімо ситуацію, коли в Word створюється документ або доповідь, в який необхідно включити формули (з області хімії, економіки тощо). Можна звичайно зробити це за допомогою символів стандартної клавіатури, але тоді формули виглядатимуть, як 5/9 (п'ять дев'ятих), 4 1/7 (чотири цілих одна сьома) або «Рентабельність = Прибуток/Товарообіг * 100%». Погодьтеся, що при такому написанні втрачається наочність тексту чи доповіді. Багатьом користувачам така проблема відома, але не всі знають, як вставити формулу в Word правильно. За допомогою додаткових функцій Word є можливість вставляти в тексти формули в звичному вигляді. Для цього призначена вбудована в Word функція Microsoft Equation 3.0. Для роботи з нею необхідно в тому місці тексту, де потрібно вставити формулу, встановити курсор і мишкою активувати вкладку «Вставка». Потім вибрати «Об'єкт» і в списку, вибрати Microsoft Equation 3.0. У деяких користувачів цієї функції може не виявитися. Вся справа в тому, що вона не входить за замовчуванням в програми, що встановлюються разом з Microsoft Office, тому необхідно її доустановіть.Для цього за допомогою кнопки «Пуск» заходимо в «Панель управління», вибираємо «Установка та видалення програм». У списку, знаходимо Microsoft Office і активуємо команду «Змінити». Відкриється майстер установки Microsoft Office, в якому активуємо кнопку «Додати або видалити компоненти». У новому вікні знову вибираємо «Засоби Microsoft Office» і ставимо галочку навпроти «Редактор формул». Натискаємо кнопку «Оновити». Програма оновлення потребують вставити в привід CD або DVD диск з пакетом Microsoft Office. Після того як установка завершиться, комп'ютер необхідно буде перезагрузіть.После установки компонента, або ж якщо він був спочатку встановлений, вибираємо його і активуємо. На аркуші в тому місці, де був встановлений курсор, з'явиться рамка об'єкта з панеллю математичних символів і внутрішнім курсором. У ній можна писати дроби і формули, фізичні величини, градуси, коріння квадратні, інтеграли і т.д.Теперь, щоб вставити формулу в Word правильно, треба вибрати на панелі формул потрібну за змістом операцію, і в що з'явився шаблон вписувати свої значення. Перемикання між шаблонами здійснюються за допомогою клавіші Tab.Напрімер, вводячи математичні символи - або дроби -, необхідно вибрати з пропонованих формул «Шаблони дробів і радикалів». Якщо потрібно вставити, тоді необхідно вибрати «Шаблони верхнього і нижнього індексу». Якщо в тексті їх доводиться часто вживати, тоді має сенс на панелі інструментів встановити кнопку швидкого доступу до функції «Верхній індекс» або «Нижній індекс». Тепер, при необхідності вставити цифрове значення, що позначає площа або об'єм, досить після букви «м» (метр) клацнути на створену кнопку «Верхній індекс» і в поле вставити цифру 2 або 3.