Як читати текст в плеєрі.

Під час далеких поїздок, як правило, важко знайти собі заняття, тому багато беруть з собою книги, ноутбуки або планшети. Зовсім не обов'язково брати в дорогу багато пристроїв, тому слухати музику, дивитися фільми і читати книги можна на портативному плеєрі .
Вам знадобиться
  • - мультимедійний плеєр;
  • - з'єднувальний кабель.
Інструкція
1
Заміною друкованого варіанту книги може послужити придбання портативного плеєра з функцією перегляду електронних книг. Зверніть увагу на читаються пристроєм формати, тому на даний момент їх існує вже більше двох десятків. З найбільш поширених і часто використовуваних можна відзначити txt, doc, rtf, html і pdf.
2
Кожен з перерахованих форматів має свої нюанси, наприклад, txt - займає малу кількість вільного простору, але не містить приємного оку форматування (абзац, кілька шрифтів і т.д.), doc - містить в собі елементи форматування, але розмір файлів вже значно вище. Абсолютним рекордсменом по займаному простору займає формат pdf - часто він містить не просто відскановані сторінки, але і, найчастіше, деяка кількість фотографій.
3
Також ви можете вибрати портативний пристрій за розміром екрану, тому занадто маленький екран викличе серйозний дискомфорт при читанні. Після покупки плеєра його необхідно з'єднати з вашим комп'ютером, ноутбуком або нетбуком за допомогою спеціального usb-кабеля. Поєднавши обидва пристрої, на екрані з'явиться діалогове вікно, в якому необхідно вибрати один з пунктів. Зараз вам необхідно скопіювати файли електронних книг, тому оберіть «Відкрити папку» і натисніть клавішу Enter. Виберіть відповідну папку на диску портативного пристрою і скопіюйте в неї книги. Для цих цілей скористайтесь каталогом Text, якщо такий існує, інакше створіть його вручну. Натисніть правою кнопкою на вільному місці відкритого вікна і виберіть розділ «Створити», потім «Папку».
4
Якщо файлів електронних книг на жорсткому диску Вашого комп'ютера немає, скачайте їх з мережі, наприклад, з цього ресурсу http://flibusta.net. На завантажившись сторінці є форма пошуку по автору або назвою книги, яка знаходиться в правій частині екрана. Введіть слово або словосполучення і натисніть клавішу Enter. Серед результатів пошуку виберіть відповідний варіант і натисніть на посилання з назвою книги. Виберіть формат і натисніть «Завантажити».
5
Розпакуйте вміст архіву і скопіюйте в папку, створену для текстових файлів. Роз'єднаєте пристрій, натиснувши значок додаткового пристрою в системному треї, і клацніть спливаюче повідомлення.