Як прибирати зайве з обличчя в Фотошопі.

Програма Adobe Photoshop призначена для роботи з зображеннями. Завдяки своїм найширшим можливостям користується заслуженою популярністю. Досвідчені користувачі Photoshop знають всі його секрети, але для новачка навіть найпростіші прийоми роботи можуть викликати труднощі.
Інструкція
1
Однією з часто вирішуються за допомогою "Фотошопа" завдань стає ретушування фотографій людей. Особлива увага приділяється роботі з обличчям і фігурою - завдяки "Фотошопу" з особи людини на фотографії можна видалити прищі, бородавки, родимки, зморшки, прибрати подвійне підборіддя і т.д.
2
Припустимо, що вам треба прибрати з фотографії прищик - це один з найчастіших варіантів ретушування. Відкрийте фотографію в "Фотошопі", перед початком роботи на всякий випадок збережіть її копію.
3
Оберіть на панелі інструментів «Масштаб» (піктограма у вигляді лупи), збільште редагований ділянку фотографії до потрібного розміру. Потім виберіть інструмент «Піпетка» і клікніть мишкою на здоровому ділянці шкіри поруч з прищиків. Цією дією ви визначите колір, яким приховаєте дефект шкіри.
4
Виберіть інструмент «Пензель», переведіть курсор на ретушіруемий ділянку. Розмір гуртка буде вказувати діаметр кисті. Якщо діаметр здасться вам великим або маленьким, ви можете змінити його - у верхній частині вікна програми, ліворуч, буде знаходитися напис «Кисть» і вказано розмір кисті. Наведіть курсор на цифру розміру кисті і виберіть необхідний розмір у випадаючому меню.
5
Наведіть кисть на прищик і клікніть мишкою. Ви побачите, що ділянка фотографії під пензлем убрався у вибраний колір. Повторіть цю дію кілька разів, щоб весь дефектний ділянку фотографії був прихований.
6
Виберіть інструмент «Розмиття». Наведіть курсор на ретушіруемую область. Натисніть ліву кнопку мишки - ділянка фотографії під курсором буде згладжений. Акуратно переміщаючи мишку, размойте весь ретушіруемий ділянку. Місце, де раніше був прищик, набуло колір здорової шкіри. Дефект усунутий.
7
Подібним чином можна видаляти з фотографії будь-які дефекти. Прийміть за правило час від часу зберігати задовольняє вас проміжний результат роботи. Це потрібно для того, щоб при необхідності, зробивши якісь неправильні дії, ви могли повернутися назад. Ви завжди можете відійти на кілька кроків назад, натиснувши Alt + Ctrl + Z, але ця опція запам'ятовує не весь процес роботи. Чи не зберігши проміжний результат, ви можете втратити можливість до нього повернутися.