Як збільшити кількість осередків для опери.

Opera - це програмний пакет, який створений компанією Opera Software. У браузері є безліч корисних функцій, наприклад, експрес-панель. Установки дозволяють зберігати часто відвідувані сайти в спеціальних осередках.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - браузер Opera.
Інструкція
1
Експрес-панель покращує навігацію і спрощує роботу, а кількість веб-додатків можна налаштувати. Майте на увазі, процес налаштування залежить від встановленої версії браузера. Наприклад, починаючи з версії 10.0, ця функція доступна в самій експрес-панелі, а з версіями 9.5 і нижче доведеться повозитися.
2
Отже, щоб змінити експрес-панель в Opera 9.5, в деяких більш ранніх версіях - знайдіть кореневу папку програми. Подивіться, як виглядає шлях до папки, відкривши вкладку «Довідка», а потім рядок «Про програму». У папці Opera profile знайдіть файл speeddial.ini. Перед тим, як почнете вносити зміни браузер закрийте.
3
Якщо ви не знаєте, де знайти папку з встановленою програмою - спробуйте відкрити пошук в операційній системі і ввести speeddial.ini. Файл необхідно редагувати - клацніть по ньому правою клавішею миші і відкрийте в будь-якому текстовому редакторі, наприклад, блокноті.
4
У відкритому файлі знайдіть рядок [Size], якщо її немає - впишіть. Нижче, в стовпчик, додайте значення, які будуть відповідати за кількість осередків, наприклад, Rows = 4 Columns = 4. Rows - це кількість елементів розташованих по горизонталі, а Columns - по вертикалі. Числові значення можна міняти, для зручності, враховуйте розміри монітора. Зміни збережіть, а файл закрийте. Потім запустіть браузер і оціните отриманий результат, якщо щось не сподобалося - внесіть у файл speeddial.ini інші значення.
5
Починаючи з версії браузера 10.0, налаштування по зміні кількості осередків винесені на саму експрес-панель. Відкрийте браузер, натисніть кнопку «Налаштувати експрес-панель» і вибирайте кількість елементів. Майте на увазі, в цих налаштуваннях присутні обмеження, встановлені розробниками.
Корисна порада
Постарайтеся зберегти копію вихідного файлу speeddial.ini. Якщо в результаті внесених змін щось піде не так, ви зможете повернути початкові установки