Як доглядати за тайської кішкою.

Тайські кішки - дуже пустотливі і рухливі тварини. Вони дуже швидко звикають до свого господаря і намагаються слідувати за ним скрізь і всюди. Тайські кішки дуже розумні і кмітливі. Вони користуються величезною популярністю у людей, що не представляють свого життя без кішок. Крім уваги, тайські кішки вимагають до себе дуже дбайливого ставлення і правильного догляду.
Інструкція
1
Тайські кішки мають коротку шерсть, догляд за якої не принесе вам великих клопотів. Ці тварини, як правило, здатні утримувати себе в чистоті та порядку без втручання свого господаря. Незважаючи на це, все ж намагайтеся розчісувати свого вихованця час від часу. Адже ця процедура не тільки видаляє жир, бруд, омертвілі лусочки шкіри і випадні волоски з вовни, але і чудово стимулює кровообіг тайської кішки. Для розчісування тайца використовуйте гумову щітку або спеціальну рукавичку. Пару раз в тиждень гладьте свою кішку мокрою рукою.
2
Найболючіше місце у тайській кішки - це очі. У здорової тварини вони ясні, чисті і повністю відкриті. Коричневі виділення з очей, червоні повіки, набрякання слизової, наявність заходящей на райдужки ока білої плівки - все це свідчить про захворювання тайської кішки і є приводом показати тварину ветеринару. Утворилися в куточку очей грудочки слизу у здорової тварини видаляйте за допомогою змоченого в теплій воді ватного тампона або диска.
3
Догляд за вухами тайської кішки являє собою лише регулярний їх огляд. Чистите вушка тайца тільки в тому випадку, якщо помітите в слуховому проході надлишок сірки або бруд. Зафіксуйте тварина, замотавши його в простирадло або рушник, відігніть вушну раковину, притиснувши її до голови тайца і змоченою у воді вушної паличкою обережно видаліть бруд і сірку.
4
Регулярно оглядайте порожнину рота тайської кішки. Десна повинні бути блідо-рожевими, губи гладкими, а зуби білими без найменшого натяку на наліт чи зубний камінь. Неприємний гнильний запах з рота тайца також не допустимо.
5
Догляд за тайської кішкою включає в себе і купання тварини. Правда проводити цю процедуру бажано тільки в двох випадках: якщо вихованець сильно забруднився, і на наступний день після прийому ним глистогінних препаратів. Температура води не повинна бути нижче або вище 38-40 ° С. Під час купання тайца стежте за тим, щоб піна і вода не потрапили йому в вуха, ніс і очі. Використовуйте тільки спеціальний шампунь, набутий в зоомагазині або ветеринарній клініці.