Як виконується глазурування волосся. глазурування на темне волосся.

глазурування називають абсолютно нешкідливу процедуру, при проведенні якої волосся покриваються безбарвною або відтінкові глазур'ю, в якій містяться кераміди. В результаті посилюється блиск волосся, і вони стають більш об'ємними.
Інструкція
1
Незалежно від того, буде проводитись процедура в домашніх умовах або в салоні, вам необхідно вимити голову, щоб очистити її від забруднень, і видалити залишки укладань. При цьому бажано використовувати м'який шампунь. Далі промокніть волосся рушником, щоб вони були злегка підсушеними.
2
У попередньо підготовленої ємності змішується робочий склад (для проведення даної процедури найчастіше використовуються комплекти, вироблені фірмою Salerm Cosmetics, лінії від Vibrans і Matrix Color Sunk, а також комплекси Color Synk). Для цього змішайте оттеночний барвник (наприклад, Salerm Sensacion наданий у восьми різних відтінках) з активатором для барвника в пропорції 1: 2. За допомогою пензлика повільно і ретельно перемішуйте склад, який приблизно хвилин через 5 стане схожим на перламутровий гель.
3
Далі отриманий гель нанесіть по всій довжині волосся. Щоб вони були наповнені складом рівномірно, незалежно від того, яка їх довжина, нанести гель необхідно не більше ніж за 2 хвилини. Після цього потрібно почекати 15-20 хвилин (все залежить від інтенсивності бажаного відтінку). Однак необхідно враховувати, що на волоссі оттеночний барвник буде здаватися більш темним, ніж він є насправді.
4
Добре промийте волосся водою і злегка підсушіть їх рушником. Для закріплення ефекту від процедури нанесіть на 5 хвилин стабілізатор кольору. Далі вам буде необхідно змити його водою і акуратно підсушити волосся.
5
В якості завершального етапу процедури вам необхідно нанести на волосся інтенсивний кондиціонер, який не потребує подальшого змивання. Особливо ретельно необхідно його наносити на кінчики волосся і на найбільш пошкоджені їхні ділянки.
6
вимиває глазурування починає приблизно через місяць після проведення процедури (все залежить від того, наскільки часто ви миєте голову). Якщо у вас є бажання і можливість, можете повторювати процедуру регулярно. При цьому не варто турбуватися про здоров'я волосся, так як під час проведення глазурування вони не вбирають більше речовин, ніж це їм потрібно.