Як включити nokia без кнопки.

У телефонів Nokia кнопка включення зазвичай розташовується у верхній частині корпусу. З часом у міру експлуатації телефону ця кнопка може продавитися і перестати працювати. В цьому випадку, щоб включити телефон, доведеться вдатися до невеликих хитрощів.
Інструкція
1
Візьміть пінцет або будь-який гострий предмет, щоб включити Nokia без кнопки . Витягніть з корпусу телефону неробочу кнопку. Візьміть ліхтарик або піднесіть телефон до світла. Уважно огляньте місце посада кнопки . Ви повинні побачити отвір в корпусі, а в ньому плату з чотирма контактами. Візьміть той же пінцет, шпильку, голку або будь-який інший тонкий металевий предмет. Замкніть будь-яку пару контактів.
2
Будьте дуже уважні. Чи не засовуйте металевий предмет занадто далеко в отвір, щоб не пошкодити саму плату телефону. Після того як ви замкне контакти, телефон увімкнеться. Щоб не проробляти цю операцію знову, не допускайте повної розрядки акумулятора і не вимикайте телефон.
3
Зніміть корпус з телефону, якщо не виходить витягти кнопку. Візьміть набір тонких викруток. Виберіть підходящу і викрутити кріпильні болти. Після цього підніміть задню панель. За допомогою голки, пінцета або будь-якого іншого предмета витягніть пошкоджену кнопку з телефону. Далі вам знадобиться паяльник. Бажано використовувати паяльник з вузьким жалом, оскільки належить практично ювелірна робота.
4
Вставте паяльник в розетку і почекайте, поки він нагріється. Потім візьміть каніфоль або паяльний флюс. Умочіть в них паяльник і припаяйте кнопку до плати, щоб включити Nokia. Будьте уважні. Слідкуйте за тим, щоб не перегріти плату або кнопку, оскільки вони зроблені з пластмаси і легко можуть розплавитися.
5
Також прослідкуйте, щоб між контактами не залишилося перемички щоб уникнути замикання. Якщо у вас немає під рукою паяльника, після того, як ви витягнете кнопку, просто замкніть будь-яку пару контактів, як це описано вище. Притримуйте акумулятор, щоб він не випав. Закріпіть задню панель телефону, зафіксуйте кріпильні болти. Слідкуйте, щоб телефон повністю не розряджався і не вимикайте його.
6
Припаяйте до контактів на платі телефону зо два не дуже довгих проводка, щоб включати Nokia без кнопки . Якщо кнопка загублена, це найоптимальніший варіант. Припаяйте проводки до двох контактам. Виведіть їх за корпус телефону. Коли захочете включити телефон, просто замкніть ці контакти.