Як використовувати базу.

База даних, створена в Microsoft Access, застосовується для збору і управління різними даними. Дані в Access можуть складатися з різних об'єктів (таблиць, запитів та форм).
Інструкція
1
Якщо потрібно використовувати базу даних більш ніж на одному комп'ютері, необхідно налаштувати певний режим використання даних по мережі. Це можна зробити декількома способами.
2
Один зі способів - поділ даних в системі. У такому випадку таблиці бази розміщуються в одному файлі Access, а всі інші об'єкти - в іншому файлі, який використовується як зовнішня база даних, що містить посилання на таблиці з першого файлу. Кожен користувач має свою копію зовнішнього файлу, і спільно використовуються тільки таблиці. Даний варіант вирішення слід використовувати при відсутності SharePoint або сервера інформації.
3
Створіть виділену мережеву папку. При такому рішенні файл бази даних доступний всім, і користувачі одночасно можуть використовувати його. Однак, при одночасній зміні одних і тих же об'єктів виникне конфлікт. Використовуйте виділений вузол SharePoint. При використанні сервера SharePoint забезпечується більш зручний доступ до інформації, а також гарантується безконфліктне редагування об'єктів бази. Додайте таблицю даних в інтернеті, збережіть вашу базу через бібліотеку документів або здійсните роботу зі списками SharePoint.
4
Скористайтеся сервером даних, щоб забезпечити найкраще використання бази даних по мережі. У такому випадку вам знадобиться сервер для інформації, а також додаток Access на комп'ютері у кожного користувача. Використовуйте також спеціальні паролі, щоб повністю захистити бази даних, а також всі дані, які в них знаходяться. Яке саме рішення вибрати - залежить від можливостей вашої мережі і поставлених завдань. Оптимально використовувати такий варіант, який не викличе конфліктів таблиць і зв'язків між ними.
Для того щоб тональний крем ліг рівніше і протримався довше часу, візажисти рекомендують використовувати базу під макіяж. Для очей існує база під тіні. За допомогою неї тіні і підводка не тільки будуть виглядати яскравіше, але й протримаються з ранку до вечора в первозданному вигляді.
На жирній шкірі повік тіні погано розтушовують і часто лягають плямами. Якщо ви зробили макіяж вранці, швидше за все до вечора від ваших тіней нічого не залишиться, або вони зберуться в складках століття. На сухій шкірі вік тіні лягають блідо і постійно обсипаються через погане зчеплення з поверхностью.Какім б типом шкіри ви не володіли, скрізь знайдуться свої недоліки. База під тіні з легкістю вирішить всі ці проблеми.

Для чого потрібна база під тіні

Основне завдання бази під тіні - продовжити стійкість макіяжу очей. З хорошою базою тіні не скачати в складці століття, що не распливутся і не обсипаючи. Ви можете бути спокійні, до кінця дня очі будуть виглядати точно так само, як утром.Кроме того, база під тіні абсорбує зайвий шкірний жир, вирівнює поверхню століття, згладжує лущення. Тіні, олівець або підводка краще наносяться і виглядають насищеннее.Обично база містить невелику кількість пігменту, який з легкістю замаскує проблемні місця: проступающие судини, червоність або синяву через недосипу.

Як підібрати основу під тіні

Рідка база під тіні зволожує шкіру повік, матує, але не приховує недоліки. Підійде власниці молодої шкіри без будь-яких явних проблем.Кремовая база за рахунок своєї текстури і більшої кількості пігменту допомагає замаскувати червоність, пігментні плями і просвічують сосуди.Для жирної шкіри краще використовувати гелеву основу, вона дозволяє шкірі дихати, не забиваючи пори. Вибирайте відтінок бази максимально схожий з кольором вашої шкіри.

Як наносити базу під тіні

Будь-яку базу наносять на сухе чисте повіку. Якщо основа у вигляді порошку, наносити її слід пензлем. Розподіліть базу від вій до брів, щоб її не було видно. Надлишки удаліте.Жідкую або кремову базу можна наносити як пензлем, так і кінчиками пальців. Рухами, щоб не розтягувати шкіру повік, розподіліть базу також від вій до брів. Видалити надлишки можна за допомогою ватної палички або аплікатора. Після нанесення бази, щільно закрийте баночку, щоб основа не висохла і прослужила вам як можна довше. Якщо з якихось причин ви не можете придбати готову базу під тіні, замінити її можна декількома способами: наносити тіні вологим способом, використовувати в якості бази тональний крем, коректор або білий олівець. Основою також можуть виступити кремові тіні світлих відтінків.