Як направити антену.

Після того як антена встановлена, залишається її направити в потрібну сторону, щоб вона чітко уловлювала сигнал з супутника. Якщо ви правильно встановили антену , повернути її в потрібному напрямку буде відносно нескладно і не займе багато часу.
Інструкція
1
Скачайте з інтернету програму Satellite Antenna Alignmen. Встановіть її на ваш персональний комп'ютер, щоб направити антену . Запустіть програму. Для роботи з нею вам потрібно знати довготу супутника, на який ви хочете зорієнтувати вашу антену і координати вашого населеного пункту (краще використовувати безпосередньо координати будинку). Після того як ви введете ці дані, програма вам видасть кут нахилу антени по відношенню до горизонтальної площини, азимут супутника, а також час сонячного азимута, тобто той час доби, коли азимут супутника і сонця збігаються.
2
Оберіть контрольну точку, яка буде вам служити орієнтиром на місцевості, щоб правильно налаштувати антену . Координати цієї точки повинні збігатися з азимутом супутника. Щоб визначити дану контрольну точку, заміряйте кут кута від рейки, яка зорієнтована на північ-південь. Відкрутіть фіксують гайки на рухомому механізмі антени. Направте її на контрольну току і зафіксуйте гайки.
3
Візьміть рейку. Прикладіть її до антени по вертикальній осі. Візьміть стрілочний кутомір, транспортир або схил. З його допомогою встановіть кут між рейкою і горизонтальною площиною, який буде дорівнює куту нахилу антени. Підключіть антену до тюнера, а тюнер, відповідно - до вашого персонального комп'ютера.
4
Не забудьте включити колонки і встановити достатній рівень гучності, щоб почути звуковий сигнал. Потім повільно й плавно почніть зміщувати антену то в одному, то в іншому напрямку. Коли ви почуєте звук програми, це буде означати, що вам вдалося направити антену на супутник.
5
Зафіксуйте антену в такому положенні, при якому якість сигналу, що поступає буде максимальним. Щільно затягніть всі кріпильні з'єднання антени, щоб вона не змогла змінити своє становище в процесі експлуатації.