Як налаштовувати програвач.

Тонка настройка - одна з найбільш важливих складових хорошої роботи мультимедійного плеєра. Найширший діапазон функцій на сьогоднішній день у Windows Media Player. З його допомогою можна прослуховувати і проглядати величезну кількість форматів аудіо та відео файлів, завантажувати інформацію про улюблених виконавців з інтернету, а також налаштовувати і прослуховувати різні радіостанції.
Інструкція
1
Запустіть 12 версію програми Windows Media Player. Відразу ж вкажіть основні параметри, щоб налаштувати програвач , а також синхронізувати його з інтернетом. Зверніть увагу на пункт «Рекомендовані параметри». Вибравши цей пункт, ви скинете раніше встановлені настройки. Тепер програвач працюватиме з використанням стандартних налаштувань. Якщо у вас немає особливих вимог до роботи даного додатка, то ви цілком можете вибрати вищезгаданий пункт.
2
Виберіть в налаштуваннях пункт «Відображати інтерні-відомості про вміст мультимедіа». Ця функція дозволить вам переглядати всю інформацію про програється композиції. Тобто ви відразу ж довідаєтеся, хто виконавець, в якому році була випущена ця пісня, в який альбом вона увійшла і т.д.
3
Виберіть пункт «Зберігати і показувати список найбільш часто відтворюваних композицій». Це вкрай зручна функція. Вона дозволить відразу ж завантажувати в плейлист ваші улюблені пісні, що значно економить час. Набагато простіше скорегувати вже існуючий треклист, ніж складати його заново. Налаштовувати програвач , а зокрема функції відтворення, зовсім не складно. Якщо ви є тонким цінителем звуку і до вашого персонального комп'ютера підключена хороша акустична система, графічний еквалайзер програвача дозволить налаштувати звук таким чином, щоб та чи інша композиція звучала на ваших колонках максимально якісно. Ви можете як використовувати готові схеми, так і самостійно коригувати настройки.
4
Створіть власну мультимедійну бібліотеку за допомогою програвача windows Media Player 12. Всі файли, які ви завантажували з допомогою цього програвача, або будь-які інші, які зберігають інформацію про виконавця і жанрі відтворення, вам буде дуже лагко розсортувати по групах, щоб полегшити до них доступ. Це стосується не тільки аудіо-, але і відеозаписів. Ви можете розподілити фільми по жанрам, датою виходу, акторам, режисерам і т.д.
Правильна настройка додатки - запорука гарної роботи програми. Будь-яка програма створюється для широкого кола користувачів, у яких можуть бути різні конфігурації комп'ютерів. Залежно від потужності комп'ютера, необхідно виставляти відповідні налаштування. Для програм, які відтворюють музичні файли, також варто виставляти персональні настройки. Можна розглянути персоналізування плеєра AIMP 2, а також його оптимізацію під комп'ютер слабкої потужності.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення AIMP 2.
Інструкція
1
Після запуску програми натисніть кнопку маленького розміру, на якій зображений ключ, або натисніть клавіші Ctrl + P. У вікні налаштувань програми, в лівій частині, будуть відображатися назви вкладок. За замовчуванням повинна відкритися вкладка «Відтворення». Для кращого звучання музики виберіть зі списку свою звукову плату, потім натисніть "Задіяти».
2
Поруч знаходиться пункт розрядності звуку, виберіть пункт 16 bit - цього значення цілком вистачить для звичайного прослуховування музики. 32-бітний режим підходить комп'ютерам, які мають окрему звукову плату, бо вбудована плата збільшує навантаження на процесор при кожному прослуховуванні. Наслідком такого навантаження є постійне «заїкання» або «заїкання» музики. Нижче знаходиться розділ «Звукові ефекти». Приберіть всі відмітки, т.к. це з'їдає частину ресурсів оперативної пам'яті.
3
Перейдіть на кладку «Плейлист». Поставте відмітку напроти пункту «Не показувати другий рядок з інформацією». Цей рядок є паразитуючою - практично вся інформація виводиться в головному вікні програми, під час програвання файлу.
4
Перейдіть на вкладку «Гарячі клавіші». В колонці глобальні проставте наступні значення поєднання клавіш, які швидко запам'ятовуються: - «гучність +» - Ctrl + «стрілка вгору»; - «гучність -» - Ctrl + «стрілка вниз»; - «наступний файл» - Ctrl + «стрілка вправо »; -« попередній файл »- Ctrl +« стрілка вліво ».
5
Перейдіть до вкладки «Асоціації файлів». Натисніть послідовно кнопки «Включити все» і «Задіяти». Тепер все аудіофайли «прив'язані» до цього плеєра.
6
Перейдіть до вкладки "Інтерфейс». Для прискорення роботи плеєра AIMP 2 можете зняти всі позначки на цій вкладці. Натисніть кнопку «Застосувати». Вікно настройки плеєра закриється.
7
В головному вікні програми також є деякі настройки. Додайте будь-який музичний файл, натиснувши на знак «+» внизу плейлиста або натиснувши поєднання клавіш Ctrl + O. Після початку відтворення пісні, ви побачите хід часу, витраченого на цю композицію. Так як довжина композиції вказана в плейлисті програми, можна дати програмі команду на відображення часу, що залишився треку. Для цього достатньо натиснути лівою кнопкою миші на поточному часу треку.
8
За бажанням користувача можна налаштувати еквалайзер. На відміну від програми-аналога Winamp, еквалайзер програми AIMP має більше частотних смуг, що дозволяє більш точно налаштувати бажане звучання. Відкрити еквалайзер можна натисканням на кнопку із зображенням декількох вертикальних смужок. Після відкриття еквалайзера натисніть на кнопку Off, потім кнопку Library, виберіть підходящу настройку, натисніть кнопку «Застосувати».