Як підключати звукознімачі.

Звукознімач являє собою спеціальний пристрій, що підключається до музичних інструментів, наприклад, до гітари. Воно призначене для того, щоб перетворити коливання струн в струм. Його сигнал може бути оброблений цифровим способом для отримання звукових ефектів.
Вам знадобиться
  • - гітара;
  • - звукознімач;
  • - омметр;
  • - осцилограф.
Інструкція
1
Визначте полярність висновків датчика перед підключенням звукоснимателя. Котушки хамбакера повинні бути з'єднані правильно. «Плюс» звукоснимателя підключіть до потенціометра гучності, а «мінус» - до корпусу пристрою.
2
Якщо вам необхідно під'єднати звукознімач, на якому ви не знайшли розпізнавальних знаків і у вас немає до нього схеми, скористайтеся таблицею підключення. Зображення потрібної вам распайки можна знайти за наступною адресою http://lov-n-rov.ru/kak-podklyuchit-zvukosnimatel/. Ця таблиця допоможе вам в тому випадку, якщо датчик фірмовий і дроти мають певний колір.
3
Визначте полярність синглу за допомогою осцилографа, щоб підключити датчик звуку. Приєднаєте осцилограф до висновків датчика, потім постукайте по звукознімачу. Якщо промінь на приладі відхилився вгору, значить підпишіть висновки відповідно до клемами осцилографа, центральна його жила означає «плюс», а «мінус» - того ж знаку датчика. Якщо промінь приладу відхилився вниз, то навпаки, «плюс» відповідає «мінуса».
4
Визначте висновки для кожної котушки, щоб підключити хамбакер. Для цього скористайтеся омметром, промерьте всі висновки на межі 20 кОм. Коли буде знайдений висновок якої-небудь котушки, прилад виведе значення близько 1-10 кОм. Підпишіть результати, визначте висновки другої котушки. Потім з'ясуйте полярність цих котушок так, як описано в попередньому кроці. З'єднайте разом «мінуси» котушок, а «плюси» підключіть до гітарі.
5
Підключіть залишилися незадіяні висновки, які ви не змогли продзвонити омметром. Це екран, його підключіть до корпусу. Деякі датчики оснащені виходами з коаксіальногокабелю або екранованого проводу, і тоді оплетка екрану являє собою «мінус», «плюсом» ж буде центральна жила.