Як зробити корпус для підсилювача.

Серед різноманіття наявних у продажу підсилювачів звуку, не кожен може знайти підходящу по співвідношенню ціна-якість модель. У такій ситуації, маючи певний досвід, можна зібрати підсилювач своїми руками. А грамотне виготовлення корпуса грає далеко не останню роль в цьому процесі.
Інструкція
1
Виготовте корпус з алюмінію. В корпусі підсилювача не повинно бути дерев'яних і сталевих деталей (крім кріпильних гвинтів). Пам'ятайте про те, що корпус для підсилювача це тепловідвід і екран одночасно.
2
Зробіть заготовки для корпуса . Для цього підійдуть порожнисті алюмінієві балки, які використовуються в 12/14-ти поверхових будинках серій П46 і П55 для захисту вікон в кутових під'їздах. Розпиляєте вздовж таку балку, і ви отримаєте П-подібний профіль, який можна використовувати для виготовлення бічних стінок корпуса і внутрішніх перегородок. Також можете використовувати алюмінієвий куточок 15? 15 мм і більше, Напиляєте його на відрізки потрібної вам довжини.
3
Візьміть дюралеві пластини товщиною від 3 мм, для виготовлення днища і кришки корпуса . Також можете використовувати спеціальний декоративний профіль, який застосовується для облицювання різного роду будівельних споруд. Якщо ви плануєте поєднати підсилювач і генератор-збудник ЧС, одну стінку корпуса виконайте з цілісного шматка балки. Додайте ланцюга управління частотою і плату генератора в вийшла порожнини.
4
Передбачите для кожного каскаду підсилювача окремий відсік. Винятком можуть стати два перших малопотужних каскаду, можете помістити їх в загальний відсік. Помістіть в окремий відсік і вихідний фільтр.
5
Порівнюйте розміри плат і відсіків, тоді в разі необхідності демонтувати плату, не буде потрібно знімати стінки корпуса . Зробіть в перегородках вертикальні пропили, щоб пропустити з'єднувальні кабелі. Кабелі та плати не варто прикріплювати до бічних стінок корпуса , кріпите їх до днища. Такий підхід полегшить вам подальшу наладку підсилювача.
6
Приділіть особливу увагу підгонці за розміром зовнішніх панелей корпуса , між якими неприпустимі видимі оку зазори. Між внутрішніми перегородками дозволені зазори в 0,3-0,5 мм.
Корисна порада
Перш ніж розпочати виготовлення корпусу, намалюйте його схему.