Як переробити снігохід буран.

« Буран » - поширена модель снігохода. Це, по суті, маленький трактор, можливість переробки якого дуже обмежена. Тому, якщо є бажання поганятися і отримати задоволення від їзди, краще змінити його на сучасну модель. Тим же, хто хоче використовувати свій снігохід для переміщень по снігу з вантажем, має сенс зробити кілька корисних речей.
Інструкція
1
Змініть чіпали момент, збільште максимальну швидкість, оптимізують витрати палива.
2
Оптимизируйте роботу відцентрового регулятора. Встановіть вузол від «Тайги» (в зборі). Для заміни зробіть конус-адаптер (внутрішня частина « Буран », а сам конус - «Тайга»). Це дозволить найбільш точно узгодити характеристики мотора і умови експлуатації.
3
Підвищіть потужність двигуна, допрацювавши продувальні канали в картері. Картер, який випускається, є універсальним, до нього підійдуть старі 2-канальні циліндри. Використання сучасних циліндрів з 4-канальної продувкою неефективно. Приберіть всі нерівності і задирки, що залишилися після фрезерування каналів. Відполіруйте канали, і мотор видасть 36 к.с., йому положеннях. Для того, щоб наростити потужність, потрібно збільшити ступінь стиснення. Встановіть карбюратор «Mikuni», діаметр дифузора у якого - 38-40 мм. Перейдіть на бензин Аі-92.
4
Розлучіться зі штатним глушником шуму впуску: ви ще трохи збільшите потужність мотора. Зробіть повітряний фільтр з сітки з дрібним осередком і закріпіть його на карбюраторі за допомогою хомута.
5
Встановіть пускову форсунку, якою комплектуються нові « Буран и» (від тієї ж «Тайги»). Для цього не обов'язкова установка карбюратора «Mikuni», на впускному патрубку закріпіть штуцер, а трубочку проведіть до штуцера. Враховуючи температуру повітря, можна дозувати пускову порцію пального дуже точно. Це дозволить позбутися запаху бензину, що виливається назовні, і заощадить до літра палива з кожної заправки.
6
Зменшіть шум від роботи двигуна, оклеив моторний відсік звукоізоляційним матеріалом зсередини.
7
Встановіть на ковзанки закриті 205-е підшипники (зі звичайних підшипників вся мастило вимивається за сезон) - це єдине, що ви можете змінити в ходової частини.
Багато вітчизняних автозаводи, повсюдно переходячи з карбюраторних двигунів на інжекторні прагнули не сильно змінювати конструкцію блоку і головки. Тому в домашніх умовах при переробці карбюратора на інжектор можна вчинити аналогічно: придбати інжекторну систему харчування і встановити її взамін карбюраторної.
Вам знадобиться
  • - система вприскування в зборі;
  • - ресивер;
  • - впускний колектор;
  • - паливна магістраль;
  • - бензобак ;
  • - корпус повітряного фільтра;
  • - антикорозійний мастика;
  • - прокладки;
  • - новий генератор з шківом і ременем;
  • - дроти.
Інструкція
1
Роботу начините з вибору системи упорскування й придбання потрібних деталей. Оптимальна за вартістю, система уприскування на базі контролера BOSCH M1.5.4 без датчиків кисню і нейтралізатора, задовольняє російським вимогам за рівнем токсичності вихлопних газів. Крім того, для цього контролера пропонується безліч спортивних версій: є можливість тюнінга. Систему харчування зберіть із заводських деталей, щоб не вносити змін у конструкцію і уникнути проблем при реєстрації в ГИБДД. Основні об'єкти, куплені запчастини: ресивер, впускний колектор, паливна магістраль, бензобак, повітряний фільтр та інші. Краще придбайте повністю комплект навісних агрегатів головки блока циліндрів. Це обійдеться дешевше, ніж окремо.
2
Перед розбиранням старої системи промийте, просушіть новий бензобак і встановіть в нього бензонасос. При цьому сумістите стрілки на баку і корпусі бензонасоса і перевірте легкість переміщення поплавця паливного датчика. Бензобак покрийте антикорозійного мастикою. Потім просвердлите два отвори в блоці циліндрів: одне для датчика детонації, інше для модуля запалювання. Усередині отворів наріжте різьбу. При уважному огляді блоку циліндрів, знайдіть вже готові отвори, або спеціальні відливи під них. Дотримуйтесь акуратність при свердлінні: глибина отвору під датчик детонації 16 мм, під болт кріплення модуля запалювання 20 мм. Перед операцією злийте охолоджуючу рідину і зніміть радіатор і бампер. У датчика детонації різьба конусна, вкручуйте його до упору.
3
Змініть патрубок відводу охолоджувальної рідини, в новий вкрутите датчик температури. В радіаторі датчик температури приберіть (поставте заглушку). Залежно від конструкції, може знадобитися трійник системи охолодження для підключення розширювального бачка, а також прокладка. Далі злийте масло, зніміть піддон, ремінь ГРМ, зубчастий шків, замініть масляний насос (новий повинен мати відливку під кріплення датчика положення КВ) і звичайний шків генератора на демпфуючий із зубчастим вінцем. Ремінь поміняйте на клиновий, а також поміняйте генератор, адже електроніка упорскування споживає більше енергії. Не економте на заміні генератора. Якщо машина не нова, замініть прокладки маслонасоса і піддону.
4
Розбираємо систему харчування і запалювання. Для цього в першу чергу зніміть акумулятор, потім трамблер, бензонасос з допоміжними агрегатами, фільтр повітря з корпусом, карбюратор з колектором, троси акселератора і повітряної заслінки, проводку запалювання в мотоотсеке, котушку, комутатор, блок ЕПХХ, паливні трубки, бензобак, шланг вакуумного підсилювача.
5
Розберіть приладову панель. Виготовте джгут з двох проводів на + 12В з клеми замка запалювання на вхід тахометра. Окремий провід - для лампи Check Engine. Застосуйте 8-контактний роз'єм з одного боку і 4-контактний з іншого. Джгут запалювання простягніть з мотоотсека в салон, прикріпіть, і з'єднайте з виготовленим. Два окремих дроти джгути уприскування (синій і синій з чорною смугою) підключіть до монтажного блоку. В реле вентилятора замкніть дроту, які раніше йшли до датчика включення вентилятора. Контролер, реле і запобіжники закріпіть там, де це передбачено. Додайте два дроти, що з'єднують покажчик рівня палива з джгутом бензонасоса.
6
Рідний джгут датчика рівня палива замініть на новий, з роз'ємом для бензонасоса. Праворуч на головку блоку поставте заглушку, на неї прикріпіть «масу» джгута уприскування. Встановіть колектор, паливну рейку з форсунками, ресивер, дросельний патрубок. Змініть трос газу на більш довгий.
7
Прокладіть паливну магістраль по днищу кузова і протолкніте шланг зворотного подачі під рульовим механізмом. Паливну магістраль закріпіть фіксаторами, накрутите паливні шланги, закріпіть паливний фільтр (на кронштейні до днища кузова). Встановіть новий бензобак, закріпіть його хомутами і підключіть паливну магістраль. Перед установкою форсунок перевірте їх на підтікання. Рампу прикріпіть до колектора, встановіть окремі датчики, модуль запалювання, високовольтні дроти. Надійно закріпіть «масу», проводку і шланги. Потім встановіть повітряний фільтр, шланг патрубка, підключіть шланги вентиляції картера і підігріву патрубка дроселя.
8
Перевірте виконану роботу. Справний автомобіль з справними запчастинами пускається відразу. На закінчення підключіть ДСТ-2 і газоаналізатор, скиньте помилки і на холостому ходу відрегулюйте склад суміші.
Зверніть увагу
Дотримуйтеся обережності і правила безпеки при виконанні работ.Надежно кріпите всі деталі і частини. Це заощадить масу грошей при подальшій експлуатації
Корисна порада
Для виконання всіх робіт буде потрібно помічник.