Як відключити блокування стартера. блокування стартера сигналізацією.

Стартер в автомобілі відіграє чи не головну роль. Стартер - це електродвигун постійного струму, має чотири полюси і чотири щітки, збуджується від постійних магнітів. Крім того, має планетарний редуктор, роликовую муфту вільного ходу, двообмоткових (втягування та утримувати) тягове реле.
Інструкція
1
При установці автосигналізації на автомобіль на стартер встановлюють реле блокування стартера . Воно автоматично відключає ланцюг після запуску двигуна. Це запобігає включення стартера при вже працюючому двигуні і призводить до збільшення терміну його работи.Схема роботи стартера складається з конденсаторів (9 шт), напівпровідників (16 шт), резисторів (13 шт). Вона з'єднується з корпусом автомобіля (1 висновок), з виведенням котушки запалювання (2 висновок), з обмоткою додаткового реле стартера (3 висновок), з фазою генератора або тахометра (4 висновок), з "+" акумуляторної батареї (висновок 6). Реле вимірює частоту імпульсів датчика і відключає стартер при певному значенні цієї частоти.
2
Реле блокування стартера (пасивне блокування двигуна) включається через запрограмований час після виключення запалення автомобіля. Зазвичай автосигналізація, а з нею і реле блокування стартера , відключається автоматично дистанційно. Для цього до кожного комплекту пристрою автосигналізації додається вимикач у формі брелока з необхідним для програмування набором кнопок.
3
Однак при втраті брелка-передавача можливо ручне відключення блокування стартера автомобіля. Для цього необхідно знати, де знаходиться кнопковий вимикач автосигналізації, який неодмінно встановлюється всередині кожного автомобіля.
4
Вставте ключ в замок запалювання автомобіля, поверніть його в положення «запалювання». Відразу ж натисніть кнопку вимикача автосигналізації. Реле блокування відключиться разом з усією системою, двигун заведеться.
5
Якщо двигун не заводиться, повторіть процедуру. Час натискання кнопки у кожної сигналізації індивідуально. Прочитайте уважно інструкцію.
6
Якщо ви не знаєте, де знаходиться кнопка вимкнення (хоча про це вас обов'язково повинен попередити майстер, який встановлював сигналізацію), знайдіть ланцюг харчування втягує реле стартера . В нього зазвичай встановлюється реле сигналізації, блокуючу стартер. Від'єднайте реле і з'єднайте ланцюг безпосередньо.