Як приймати настоянку золотого вуса.

Золотий вус широко використовується в народній медицині завдяки своєму протизапальні і ранозагоювальні властивості. Найбільший ефект помітний при лікуванні шкірних захворювань і хвороб внутрішніх органів, наприклад, гастриту, ентериту і виразки шлунка.
Вам знадобиться
  • - золотий вус;
  • - 70% спирт.
Інструкція
1
Для приготування настоянки з золотого вуса візьміть відросток довжиною 10-15 см, подрібніть його і залийте півлітра 70% спирту. Наполягайте 10-14 днів у темному місці при кімнатній температурі, періодично збовтуючи. Після закінчення визначеного терміну процідіть. Для зовнішнього застосування використовуйте концентровану настоянку , для внутрішнього - розведену водою в пропорції 1: 1.
2
Для поліпшення зору приймайте спиртову настоянку золотого вуса по столовій ложці тричі на день. Продовжуйте лікування до тих пір, поки не закінчаться 0,5 літра цього народного кошти.
3
Для лікування гінекологічних новоутворень, таких як фіброма і міома матки, кісти яєчників та ін., Приймайте золотий вус на спирту за півгодини до їжі (вранці - натщесерце). Розведіть 10 крапель настоянки в 100 мл прохолодної води і випийте рідина залпом. Увечері повторіть процедуру. На наступний день збільште кількість крапель ліки на одну і випийте його за тією ж схемою, що і днем раніше. Поступово доведіть дозування до 35 крапель на прийом, після чого почніть плавно знижувати концентрацію настойки у воді (щодня зменшуйте по одній краплі до первісної дози). Весь курс лікування займе 50 днів. Зробіть тижневу перерву і проведіть повторну терапію. Після двох курсів пройдіть контрольне обстеження. При наявності позитивної динаміки проведіть лікування ще 2-3 рази. Як правило, після цього новоутворення значно зменшуються в розмірах, а іноді й остаточно розсмоктуються.
4
Для лікування радикуліту і хвороб суглобів пийте по столовій ложці настоянки за годину до сніданку, обіду і вечері. Продовжуйте терапію один-два тижні. Для посилення ефекту розтирайте хворі місця концентрованої настоянкою. На ніч робіть зігріваючі компреси: просочіть настоянкою золотого вуса марлеву серветку і прикладіть її до хворого місця. Зверху оберніть марлю поліетиленом і перев'яжіть шарфом.