Як знайти житло.

Рано чи пізно про пошук житла замислюється практично кожна людина. Хтось шукає квартиру на час сесії в іншому місті, комусь необхідно зняти кут після розлучення, а для когось окрема житлоплощу - мрія всього життя. У кожному разі, потенційний квартиронаймач встає перед дилемою: почати підбирати житло самому або довірити пошук професіоналам?
Інструкція
1
Якщо ви вирішили звернутися до послуг агентства з пошуку житла, заздалегідь обговоріть всі свої вимоги до квартири або кімнаті, починаючи від ремонту і закінчуючи наявністю меблів і побутової техніки. Обов'язково уточніть, на який термін вам потрібно житло, або хоча б позначте мінімальну часову межу. При цьому, навіть якщо за вашу справу взялися професіонали, не залишайте паралельні самостійні пошуки.
2
Візьміть газети безкоштовних оголошень, пошукайте спеціалізовані сайти і ярмарки послуг в інтернеті. Як правило, на цих ресурсах надано найбільший вибір житла. Однак не поспішайте хапатися за першу-ліпшу пропозицію. Ви цілком можете нарватися на шахраїв. Тому не варто підписувати документи, не вивчивши їх ретельно, а також платити великий завдаток.
3
Велику роль у вдалому пошуку житла може зіграти так зване сарафанне радіо, а саме - ваші друзі і колеги. Попросіть кожного з них передати як мінімум трьом своїм знайомим, що перевіреному чесній людині потрібно квартира або кімната на певний, чи невизначений, термін. Як правило, таке розширення радіусу пошуку дає хороші і оперативні результати.
Зверніть увагу
Якщо ви шукаєте житло в незнайомому місті, постарайтеся заздалегідь навести довідки про ринок послуг в інтернеті. Знайдіть міський форум, поспілкуйтеся із завсідниками, поцікавтеся наявністю чорного списку ріелторів.