Як набирати додатковий по телефону.

Додатковий номер можна зустріти, якщо подзвонити у велике підприємство, що володіє спільним номером телефону. В цьому випадку, щоб з'єднається з потрібним відділом, необхідно після основного номера ввести відповідний короткий. При цьому спосіб зв'язку залежить від того, яким саме типом телефону ви користуєтеся.
Інструкція
1
Наберіть основний номер телефону підприємства. Зачекайте на відповідь і вислухайте привітання автовідповідача. Як правило, в кінці повідомлення йде перерахування основних додаткових номерів, тому ви зможете порівняти правильність того, що записаний у вас. Дочекайтеся, коли вам запропонують набрати необхідний короткий номер.
2
Переведіть ваш телефонний апарат у тоновий режим набору. Це необхідно тому, що офісні АТС використовують для перенаправлення дзвінка на конкретний телефон саме тоновий режим. Натисніть на своєму пристрої кнопку з намальованою зірочкою, яка розташовується під основними клавішами набору. Також деякі апарати володіють спеціальною кнопкою «Pulse-Tone», яка переключає телефон з режиму на інший. Пам'ятайте, що якщо ваш пристрій спочатку працювало в тоновом режимі, то нічого перемикати не потрібно.
3
Почекайте кілька секунд, щоб телефон переключився на новий режим набору номерів. Введіть додатковий номер, за яким необхідно зателефонувати. При цьому будуть чутні характерні короткі сигнали різних частот, що свідчить про успішне перемиканні у тоновий режим.
4
Дочекайтеся відповіді і переконайтеся, що АТС правильно вас з'єднала з потрібною людиною. Бувають випадки, коли не спрацьовує автоматичне перемикання і система з'єднує вас з іншим додатковим номером. Якщо такий сталося, то попросіть відписав секретаря чи іншого співробітника самостійно перенаправити ваш дзвінок на потрібний додатковий номер. Як правило, до такого прохання ставляться з розумінням, так як дана проблема досить поширена.
5
Не дзвоніть на додаткові номери з мобільного телефону. По-перше, це досить дорого, оскільки вам доводиться дзвонити на міський номер. По-друге, розмова з автовідповідачем триває часом довго, а у вартість дзвінка входить деколи і момент перемикання на додатковий номер, в результаті чого ви можете бути відключені через недостачі коштів на рахунку. По-третє, не всі мобільні телефони дозволяють зв'язатися з додатковим номером, працюючим в тоновом режимі.