Як знайти час для подорожей.

Сьогодні життя рухається в шаленому ритмі. Мабуть, немає людини, яка б не скаржився на брак часу. У когось це відбувається через завантаженість на роботі і вдома, у кого-то з причини власної неорганізованості. Як би там не було, всім хочеться відпочити від турбот. Як знайти час для подорожей?
Інструкція
1
Строго скажіть собі: «Досить!». Вистачить працювати - пора у відпустку відпочивати, вистачить вечорами сидіти перед телевізором чи комп'ютером - пора урізноманітнити своє дозвілля, вистачить проводити свою відпустку або вихідні на дачі і грядках - пора подорожувати по світу і рідних краях.
2
Звикайте проводити свою відпустку далеко від дому. Подорож звільнить вас від повсякденної рутини, дасть можливість змінити обстановку, побувавши в нових місцях, дізнатися світ навколо себе і людей. Вище задоволення в подорожі - це нові яскраві враження. Вирішіть тільки, де ви будете збирати ці враження.
3
Візьміть за правило планувати свій відпочинок. На початку нового року визначте місяць, коли ви бажаєте зробити перерву у своїй роботі. Заплануйте відразу, куди ви підете в подорож. Якщо ви зібралися в подорож по інших країнах, складіть собі чіткий план щодо того, які пам'ятники культури і визначні пам'ятки ви давно хотіли подивитися. Заздалегідь купіть тур по тим країнам, які бажаєте відвідати, і вам не захочеться відмовитися від подорожі.
4
Викиньте з голови думку про те, що час - гроші. Час вільно від грошей, а ви володієте всіма часом у світі. Використовуйте його особисто для себе, для свого відпочинку, ви це заслужили. Не відмовляйтеся від відпочинку і подорожей через те, що не встигли зробити.
5
Знайдіть собі роботу, пов'язану з подорожами. Можете влаштуватися в будь-яку туристичну фірму. Це прекрасна можливість подивитися світ, цікаві місця, при цьому ще отримувати заробітну плату.
6
Піддайтеся імпульсивній пориву несподівано відправитися в подорож, якщо ваш знайомий раптом запропонував скласти йому компанію. Для такої подорожі не потрібно знаходити час : воно у вас є тут і зараз. Кидайте все і в дорогу. Іншої такої можливості може більше і не випаде. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні.