Як відключити блокування екрану. Як зняти блокування екрану windows 7.

Відключення екранного зображення через деякий час простою комп'ютера запрограмовано практично у всіх використовуваних сьогодні в домашніх і офісних умовах операційних системах. Це робиться для скорочення витрачання електроенергії та збільшення ресурсу працездатності дисплеїв. Цю установку можна скасувати або підстроїти.
Інструкція
1
Якщо відключити блокування екрана необхідно в ОС Windows 7, то натисніть кнопку Win або клікніть по кнопці «Пуск» і в полі з написом «Знайти програми та файли» розкрився меню введіть текст «питан». Цього операційній системі достатньо, щоб знайти і відобразити список своїх компонентів, що мають відношення до налаштувань збереження електроенергії. В цьому списку буде і потрібний вам компонент з назвою «Налаштування відключення екрана» - запустите його клацанням покажчика миші.
2
Розкрийте випадаючий список, розміщений на сторінці цього компонента навпроти напису «Відключати дисплей». У списку ви можете вибрати один з варіантів тривалості затримки перед відключенням або взагалі деактивувати цю функцію, вибравши саму нижню рядок - «Ніколи». Аналогічним способом відрегулюйте і значення в поле «Перекладати комп'ютер в сплячий режим», а потім зафіксуйте нові налаштування клацанням по кнопці «Зберегти зміни».
3
Якщо відключення дисплея потрібно скасувати у версії Windows XP, то почніть зі клацання правою кнопкою миші по фонової зображенні на робочому столі. Ця дія викликає на екран контекстне меню, в якому вам потрібно вибрати нижню рядок - «Властивості». Після запуску компонента, що відповідає за настройки екрана, перейдіть на його вкладку «Заставка» і клацанням по кнопці «Харчування» відкрийте вікно налаштувань властивостей електроживлення.
4
Виберіть значення «ніколи» в випадаючих списках «Відключення дисплея», «Режим очікування через» і «Сплячий режим через», якщо хочете відключити блокування екрана найрадикальнішим чином. Можна встановити і більш м'який варіант, вибравши один з тимчасових інтервалів в цих списках. Потім натисніть кнопку OK, і зроблені зміни будуть збережені.