Як створити доменну мережу. Як самому створити домен.

Люди, що працюють з декількома комп'ютерами, часто стикаються з необхідністю об'єднання їх в єдину мережа . Зробити це не складно, проте потрібно мати уявлення про те, що саме представлятиме собою така мережа , і яка послідовність дій при її побудові.
Інструкція
1
Щоб створити доменну мережа , точно усвідомите, що вона собою являє. Все домени містять в собі якусь інформацію або базу даних. Для них створюється загальна база даних, її називають ще службою каталогів Active Directory.
2
Виберіть, мережа якого роду ви будете створювати. Доменна мережа може складатися як з невеликої групи комп'ютерів - локальної мережі, так і великої мережі, клієнти якої знаходяться в сотнях кілометрів один від одного. З'єднуються всі комп'ютери домену за допомогою простого кабелю, телефонним дротом, супутниковим зв'язком, бездротовим пристроєм. Саме в сервері домена служба каталогів Active Directory контролює всю роботу і зв'язок всіх учасників мережі. Тут же відбувається адміністрування, і здійснюється контроль безпеки всієї мережі домена.
3
З'єднання комп'ютерів можливо завдяки основним протоколам мережі TCP/IP, які працюють лише в тому випадку, якщо кожен комп'ютер доменної мережі має свій індивідуальний IP-адресу, складений з чотирьох цифр через крапку. Наприклад: 123.43.54.2. Для спільної роботи комп'ютерів з різними IP-адресами існує система контролю DNS.
4
Присвойте ім'я домену. Назви мають особливу структуру, яка наочно показана на малюнку: Точка нагорі - це найголовніший кореневої домен.Верхній рівень домену визначає місце розташування сервера та його рід заняття. Наприклад: ru - місце розташування Росія, com - організація, що працює на комерційних умовах (наприклад, gugle.com). Другий рівень доменів позначає саму компанію звернутися за послугою доменної мережі у верхній рівень домену, організації, яка володіє ним і реєструє їх сама. Третій рівень домену - це вже частина якоїсь певної компанії. При додаванні якогось нового рівня домену, до первинної назви домену вліво додавайте назву через точку.
5
Отримати домен зараз легко. Власники домену верхнього рівня продають в інтернеті безліч вільних імен домена, починаючи від другого рівня. Вони ж проводять реєстрацію, контроль безпеки, а також забезпечують зберігання інформації на своєму сервері за погодинну плату, від одного місяця до одного року. Зустрічаються пропозиції від власників домену другого рівня, які також продають домени третього рівня.